•  

"Mama ama criminal" полтавського депутата Сергія Чередніченка

10780
"Mama ama criminal" полтавського депутата Сергія Чередніченка

Депутат Полтавської міськради Сергій Чередніченко на посаді депутата Полтавської міської ради відомий полтавцям далеко не політичною діяльністю. Скоріше, кримінальною.


СТАРТ. Бажання, плани, обіцянки.
Листопад 2007 року. Котеджне містечко «Баварія». ТОВ «Монолітінвестбуд-Полтава», директор - Чередніченко Сергій Іванович.

http://gazeta.ua/articles/poltava-newspaper/_najdorozhchij-budinok-na-poltavschini-maye-tri-spalni/190242
http://b2btoday.com.ua/id/35868517-річна історія виконання планів та обіцянок. ФІНІШ.

31.07.2008р. для будівництва котеджного містечка «Монолітінвестбуд Полтава» бере в кредит у ВАТ «Морський транспортний банк» 368 609 доларів США.

22.11.2010р. в результаті порушення кредитором графіку платежів, по судовому позову банку, Ленінський районний суд м. Полтава виносить рішення про стягнення простроченої заборгованості, пені та штрафу.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/1342980621.01.2014р. Господарський суд Полтавської області визнає ТОВ «Монолітінвестбуд Полтава» банкрутом.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/36752104Крім документально підтверджених боргів, у Сергія Івановича є ще дуже багато грошових зобов’язань, взятих у людей під своє «чесне» слово. Це кошти довірливих інвесторів, які мріяли жити в суперсучасному європейському будинку, обіцяному в 2007-му році.Це кошти компаньйонів по бізнесу, які Сергій Іванович вклав у «супервигідні» інвестиційні проекти, що закінчувались купівлею нового авто або туристичною поїздкою за кордон. Це кошти, які Чередніченко не виплатив будівельникам того ж котеджного містечка. Але, не зважаючи на невдачі фінансового плану, особисто собі, наш герой будиночок в «Баварії» побудувати встиг.В своїй передвиборчій програмі кандидата в народні депутати, Чередніченко Сергій Іванович пише, що йде у владу не для того, щоб констатувати чужі помилки. Має чіткий план дій і виконає його, зробивши все для країни та співвітчизників.

Цікаво буде звернути увагу на те, як наш кандидат втілював в життя свої плани в минулому.

Біографічні дані (діяльність)Результат діяльності
З 1991 по 1995 рік — навчався в Лохвицькому медичному училищі, котре закінчив з відзнакою, та отримав спеціальність «Лікувальна справа». 1995 рік — студент Української медичної стоматологічної Академії. Закінчив у 2001 році.Після 10-ти років навчання, бути лікарем не захотів. ПОТРЕБУЄ ПЕРЕВІРКИ, ЧИ ЗАКІНЧИВ ЧЕРЕДНІЧЕНКО ІНТЕРНАТУРУ УКРАЇНСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ ТА ЧИ МОЖЕ БУТИ ЛІКАРЕМ/ПРОВІЗОРОМ/ФАРМАЦЕВТОМ?
З 1994 року по 2008 рік — приватний підприємець (14 років)Після 14-ти років підприємництва, успішним бізнесменом не став.
З 2008 року — заступник начальника Полтавської обласної інспекції з контролю якості лікарських засобів. 2009 рік — Перший заступник начальника Полтавської обласної інспекцї з контролю якості лікарських засобів. З 2011 року — головний спеціаліст сектору Державної служби з лікарських засобів у місті Києві. З 2012 року по 2013 рік — начальник Державної служби з лікарських засобів у Львівській областіПісля 5-ти років державної служби, працювати чиновником не зміг.
З жовтня 2013 року один із ініціаторів створення об’єднання громадян «Відродження Полтави». З вересня 2014 року – кандидат в народні депутати.

Тепер питання: Як цей невдаха може бути депутатом Полтавської міськради від провладної партії?На посаді депутата Полтавської міської ради від партії Президента Сергій Чередніченко запам’ятався полтавцям головне причетністю до скандалу з вибивання дверей чинному міському очільнику:

Викриттям громадою в двох ДТП. Зокрема, у наслідок ДТП у 2010 році в с. Мгар, Лубенського району, Полтавської області, загинула дитина. Чередніченко не мав права керувати транспортним засобом, оскільки має встановлений у 2008 році діагноз ШИЗОФРЕНІЯ.

Більше тут:

1) Хворий на шизофренію депутат від БПП, що скоїв ДТП із жертвою, досі не покараний

2) Два ДТП, вбивство та шизофренія – що ще приховує депутат від «БПП» Сергій Чередніченко?

3) Депутат від «БПП» Чередніченко помилився з місцем приймальні

Нагадаємо, 11 березня 2016 року депутати Полтавської міськради відреагували на електронну петицію Андрія Храмова, який поставив на питання про Створення депутатської комісії щодо перевірки інформації яка стосується депутата Полтавської міськради Чередніченка С.І. й вирішили подати запит до правоохоронних органів, зокрема до прокуратури Полтавської області, щодо перевірки фактів про корупційні дії депутата Полтавської міської ради від партії «БПП» Сергія Чередніченка, пов’язані з отриманням двох медичних довідок із різними групами інвалідності, встановленого діагнозу шизофренія, ДТП у 2010 році за участю Чередніченка, у наслідок якого загинула дитина, причетності депутата до корупційних дій пов’язаних із розподілом земельних ділянок в селищі Яр Супрунівської сільради тощо.

Коментарі