•  

Мамай намалював декларацію: живе на одну зарплату, ані автівки, ані домівки

2970
Мамай намалював декларацію: живе на одну зарплату, ані автівки, ані домівки

Міський голова Полтави стверджує, що не має доходів окрім зарплати, без автомобіля, і взагалі – безхатченко.

На сайті мерії оприлюднені декларації за 2014 рік Полтавського міського голови Олександра Мамая, його заступників і керівників управлінь міськвиконкому.

Згідно декларації, міський голова протягом року отримав 226 722 грн. заробітної плати і все. Ані дивідендів з процентами, ані доходів від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності тощо. Декларант вказав, що не має банківських вкладів й об’єктів нерухомості у власності, в оренді чи на іншому праві користування. Звичайно ж, не вказав і витрат на користування такими об’єктами. У декларації міський голова вказав, що володіє цінними паперами MAMAREL SERVIСES LІMITED, Республіка Кіпр, вартістю 21 893 грн.

В якості членів сім’ї міського голови Полтави вказані лише двоє дітей, які прибутків,як твердить декларація, батькові не принесли й житла у власності теж не мають.

Згідно декларації, Олександр Мамай не має у власності навіть пристойного легковика – тільки вантажівку ГАЗ 3302, 2500 куб. см, 1995 року випуску та причіп легковий КРАЗ 8138, 1994 року випуску, які кочують з декларації в декларацію мера.

Про Lexus LX 570, який угнали 19 вересня 2014 року від храму Віри, Надії та Любові і який знайшовся у грудні в Харкові в декларації Мамая ані пари з вуст. Орієнтовна вартість автівки більше 1,5 млн. грн. на момент викрадення. У декларації про доходи Мамая за 2012 рік автомобіль такої марки перебував у власності його дружини. А після розлучення в декларації за 2013 рік автомобіля у офіційній власності міського голови не було. Та, не зважаючи на це, Олександр Мамай користувався Lexus LX 570 та й жив не на вулиці, а, як стверджують полтавці, там де й раніше. Та й журналістам після того, як автівка знайшлася, говорив про неї, як про власну. Про це зокрема, писали як місцеві видання, так і "Українські новини" й сайт Гордон.com.

Жодного слова і про BMW X5, на якому Мамая полюбляє розсікати містом – на цьому паркетнику мера тричі ловили під час порушення правил дорожнього руху.

Коментарі