•  

зеббрі

880
зеббрі

Громадське ТБ Нетвьорк Полтава в своєму сюжеті розказало як чиновники полтавської мерії ухиляються від зустрічей з активістами велоруху та демонстративно показують незацікавленість в поліпшенні доріг.

Громадські організації «СІТІ ЛЕБ» та ГО «Велополтава» провели перший круглий стіл із міською владою, представниками департаментів міськвиконкому та громадськими активістами на тему «Розвиток велоінфраструктури міста». Міський голова Полтави Олександр Мамай, який обіцяв особисто з’явитись на обговорення, певно мав важливіші справи, чи просто проігнорував цей захід.

Велосипедники просять чиновників допомогти облаштувати в місті велодоріжки та велопарковки. Наразі велопарковки немає навіть біля мерії.

Координатор проекту «Полтава велосипедна» Ірина Садовнікова, яка була головним модератором заходу, каже, - автодороги та тротуари Полтави то суцільні ями, сама велосипедистка неодноразово трапляла у дорожні халепи через вибоїни, організований велосипедний рух містом практично неможливий.

Любителі велосипедів запропонували владі міста кроки, які мають бути зроблені для реалізації проекту. Під час презентації чиновникам ще раз пояснили переваги і потребу розробки концепції велоінфраструктури міста, доцільність занять велоспортом і досвід інших міст України у створені і впроваджені подібних розробок.

В кінцевому результаті, за очікуваннями ініціаторів заходу, у вересні цього року, після низки досліджень і двох відкритих воркшопів, створену концепцію мають затвердити на сесії міської ради. Проте активність, яку показали представники структурних підрозділів міськвиконкому, точніше сказати, завуальовану байдужість і необізнаність у проблемі, вказує на малоймовірні зустрічні кроки і підтримку з боку міської влади.

Коментувати проблему в мерії врешті відмовились. Показовіше на відео:

Коментарі