•  

​Мамай перед втечею спустошує казну міста

14960
​Мамай перед втечею спустошує казну міста


В той час як в більшості міст України йдуть ремонти доріг, фасадів, вже висадженні клумби та давно пофарбовані всі паркани й відбійники, Полтава продовжує пасти задніх.

Гра Мамая з «косметичкою» (фарбування парканів та нанесення розмітки на дороги, які навіть не плануються ремонтувати) покликані створити ілюзію роботи комунальних служб в той час, як очільник міста відмиває гроші, прописуючи «ремонт дороги» там, де нарешті спромоглись нанести розмітку.

Пофарбовані паркані, на яких непогано трималась і синьо-жовта фарба з минулого року та подекуди підстрижені газони в парках (не у всіх) – це не доброустрій міста. Де квіти в парках з теплиць, які так піарив Олександр Федорович? Де ремонт доріг, який мав би розпочатись після травневих свят? Адже на все це були виділенні й закладені кошти в бюджеті на поточний рік.

Виникає думка, що Мамай відчуваючи, що ніякого переобрання на другий термін не буде, почав хутко розкрадати казну міста чи то для того, щоб провести свою передвиборчу агітацію не за власний кошт, а за кошти люду, або ж для того, щоб забезпечити свою безхмарну старість на Маямі.

Коментарі