•  

Мамай підкуповує освітян і батьків. Ті не в захваті

7260
Мамай підкуповує освітян і батьків. Ті не в захваті

 До редакції "Останнього Бастіона" надійшов такий лист. Публікуємо його без змін і правок.

На початку липня на підставі розпорядження управління освіти всіх учителів шкіл міста почали масово відкликати з відпусток. Річ у тім, що міський голова Олександр Мамай нібито виступив з ініціативою видати всім школярам міста проїзні квитки для проїзду в тролейбусах та комунальних автобусах. Для цього вчителі повинні сповістити всіх батьків, щоб ті терміново принесли в школу фото 3Х4 своїх дітей для оформлення проїзних квитків. І це все треба зробити протягом двох тижнів.

Чомусь ніхто не подумав, що літо – це пора канікул та відпусток, діти зараз перебувають у таборах відпочинку або в бабусь та дідусів у селі, частина батьків перебуває у відпустках і теж не завжди присутня в місті. Та й учителі – теж люди, які весь рік працювали й мають певні плани щодо відпочинку.

Якщо це піар-акція міського голови перед виборами, то вона вже обернулася для нього такою антирекламою, про яку його конкуренти могли б тільки мріяти. По-перше, він налаштував проти себе всіх освітян, яким фактично зіпсували відпустки. По-друге, це зайвий клопіт батькам, які часто не мають змоги через зазначені вище причини сфотографувати своїх дітей на документи. По-третє, оскільки дія проїзного квитка обмежується із 7.30 до 14.00 і лише в робочі дні, та ще й тільки до 31 грудня, то частина батьків відмовляється від нього, бо це якраз той час, коли діти перебувають на уроках, і в дітей може виникнути спокуса пропустити уроки задля безплатного проїзду в тролейбусі.
Невже в команді міського голови не знайшлося людини, яка б підказала йому, що коли він хоче перевозити всіх школярів комунальним транспортом, то розумніше це було б зробити за учнівськими квитками й не витрачати зайвий час та кошти на оформлення ще якихось проїзних квитків? А якщо вже їх так необхідно зробити, то чи не доцільніше було б провести цю кампанію в кінці серпня, коли вчителі вийдуть із відпусток, а діти та їхні батьки поз’їжджаються в місто? І, урешті-решт, хто і як компенсує вчителям затрачений на це безглуздя час, який у них фактично вкрали, перервавши їхній відпочинок і змусивши їх працювати під час відпустки?

Додати більше нічого - кампанія Мамая провалюється з тріском. Спроба виїхати на учнях, схоже, не до вподоби ані батькам, ані вчителям. Про освітні заклади, Олександре Федоровичу, як і про все інше, слід піклуватися впродовж усієї каденції міського голови, а не в останні 3 місяці, інакше на яку вдячність ви сподіваєтеся? 

Коментарі