•  

Мамай приховав низку аварій на тепломережах

440
Мамай приховав низку аварій на тепломережах

Неочікувані знеструмлення, які «Полтавобленерго» з понеділка застосовувало до обласного центру вже кілька разів, завдають городянам незручності але аварій не було – сказав сьогодні Полтавський міський голова.

Донині перебої в електропостачанні не спричинили аварій в місті – заявив сьогодні Полтавський міський голова Олександр Мамай:

«На щастя, серйозних аварій мереж опалення не було, хоча нічого гарного у відключеннях немає, зупинялися тролейбуси та інше. Зараз ми будемо вести переговори із ПАТ «Полтаваобленерго», щоб вони нам дали хоча б приблизні графіки відключення».

Оптимістичну трактовку наслідків відімкнень електрики для інфраструктури міста яку дав мер спростувало «Полтаватеплоенерго».

Як повідомили в комунальному підприємстві наслідками примусових обмежень електропостачання стали аварії на численних внутрішньобудинкових мережах багатоквартирних житлових будинків Полтави.

За словами фахівців підприємства це сталося через відключення електроенергії: в перший день зими майже на годину були знеструмлені 6 котелень міста. Частина з них також були відключені повторно ввечері.

Коментарі