•  

Під крики "Ганьба!" Мамая вивезли з суду

370
Під крики "Ганьба!" Мамая вивезли з суду

У Октябрському райсуді Полтави, відбулося судове засідання щодо корупційних дій міського голови Олександра Мамая. Як відомо, на попереднє засідання він не з’явився, заявивши, що вчасно не отримав повістку до суду.  І ось сьогодні він зрештою прийшов у суд. Та не сам, а з цілою групою підтримки – більше сотні людей, серед яких є «фанати Мамая» з плакатами «Руки геть від мера!». 

Хто ці люди не зовсім зрозуміло, хоча дехто з активістів з табору «Антимамай»  впізнає серед них чиновників міськради.  Якщо це справді так, то час порушувати ще одну справу щодо корупції, оскільки  це вже використання адмінресурсу у власних цілях.

 Олександр Мамай зачитав  кілька клопотань, які судом відхилено.  Нарешті він використав і «удар нижче пояса»: заявивши, що суддя веде справу упереджено, оскільки свого часу їй було відмовлено у зверненні щодо ремонту будинку. Суддя підтвердила, що зверталася у міськраду, однак до справи це жодного відношення не має, клопотання відхилила  і оголосила перерву в судовому засіданні. А тим часом журналіст ОБ щойно повідомив: міський голова поскаржився, що йому стало зле і йому викликали швидку  (підвищився тиск). Під крики «Ганьба!» його  й забрала  карета швидкої.

Коментарі