•  

Мамай проігнорував дітей в обмін на гроші

2530
Мамай проігнорував дітей в обмін на гроші

Святковий концерт до 25-річчя Полтавської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко відбувся вчора у Палаці дозвілля «Листопад». В урочистостях взяли участь понад 1500 вихованців закладу. Подивитися захід прийшло понад тисяча відвідувачів.

Більше читайте: Полтавська міська школа мистецтв гучно відсвяткувала 25-річчя

Замість запланованого початку о 16-30, концерт почався о 17-10. Усі чекали на міського голову. Та Олександр Мамай так і не з’явився. Пів години робочого часу для дітей очільник Полтави так і не знайшов. Як не знайшов його і перший заступник міського голови Михайло Шевченко чи будь-хто з депутатів міськради.

Більше читайте: Крізь терні криміналу до зірок міськради – історія успіху Михайла Шевченка

Скромна дата в 25 років роботи школи мистецтв та 1500 учнів на сцені, як виявилося, не привід для присутності міського голови та депутатського корпусу. Нагадаємо, задля дерибану 150 гектарів землі на сесії міської ради Мамай, його заступник Шевченко та депутат міськради від "БПП" Матковський і компанія не пошкодували 5-ти годин свого робочого часу. 

Як наслідок – місто недоотримало близько 1 млрд гривень до свого бюджету.

Привітати колектив «Малої академії мистецтв» було доручено Світлані Тарашевській, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів. 

Та вручила подяки та грамоти викладачам, цифрову фотокамеру та сертифікат на 80 тисяч гривень на придбання тканини для гуртків «Малої академії мистецтв». У порівнянні з украденим мільярдом тільки на земельних ділянках в міста – крапля в морі.

Діти та мистецтво виявилися ані міському голові, ані жодному з чиновників не потрібними.

Коментарі