•  

Мамай прокоментував події у Полтавській міській раді

2310
Мамай прокоментував події у Полтавській міській раді

Олександр Мамай не вважає себе відстороненим від посади міського голови Полтави. Про це він повідомив журналістам Суспільного. І додав, що продовжує виконувати свої обов’язки. Хоча на позачерговій сесії, що відбулася 14 вересня, депутати міської ради проголосували за усунення Мамая із посади.

http://bastion.tv/news/hasta-la-vista-mamaj/

Олександр Мамай, відсторонений міський голова Полтави:

- Я вже 150 раз казав, що такої сесії не існує. Мені оскаржувати нічого. Це були збори просто депутатів, тренування.

- Скажіть, будь ласка, які ваші подальші дії?

- Та які подальші дії: виконую обов’язки до тих пір, поки законно мене не звільнять. У понеділок я зберу прес-конференцію і я зразу дам інтерв’ю на всі питання, відповім для всіх.

Депутат Олександр Шамота, який проводив засідання сесії, каже: Олександра Мамая відсторонили законно.

Олександр Шамота, новообраний секретар Полтавської міськради: - Сесія була абсолютно законною, участь в ній приймали 29 депутатів Полтавської міської ради. Це більше двох третин від загального складу. Тому жодного питання до законності сесії не може виникати. Ми можемо пустити його в міську раду хіба що забрати свою трудову книжку, яку він має в понеділок забрати.

За усунення Олександра Мамая з посади міського голови Полтави проголосували усі 29 зареєстрованих депутатів. Нині виконуватиме обов’язки голови- секретар міськради Олександр Шамота. На цю посаду його обрали 14 вересня під час позачергової сесії. http://bastion.tv/news/perevorot-u-poltavskij-miskij-radi-v-2-vlada-vidijshla-do-opoziciyi/

Олександр Мамай очолював місто із 2010-го. Вдруге його переобрали у жовтні 2015-го року.

Посилання на джерело: http://www.ltava.poltava.ua/news/18447/

Коментарі