•  

Мамай радіє, що «відсторонити від посади» його можуть лише депутати міськради. «Його» ж депутати!

540
Мамай радіє, що «відсторонити від посади» його можуть лише депутати міськради. «Його» ж депутати!

Сьогодні, 8 травня, міський голова Полтави Олександр Мамай вийшов на роботу після тижневої відпустки, яку він в умовах фактичної війни в країні, провів у Єгипті. Аби, як кажуть, набратися нових сил для «боротьби за цілісність держави, мир і благополуччя, права і свободи полтавців», як він це не раз повторював у різних зверненнях до громади. 

 

Одне слово, зміцнілий і загорілий він повен сил боротися навіть з «кознями» своїх політичних противників. Таких як народний депутат України Сергій Каплін, який напередодні посіяв паніку серед полтавців своїм повідомленням, що мер Полтави, начебто втік за кордон через складений на нього протокол зі звинуваченнями в корупційних діяннях.

Але Мамай і цього не боїться, а про суд, який начебто сьогодні має відбутися він не чув. Щодо відсторонення від посади, то й узагалі почуває себе спокійнішим за пацієнта, якому вколотили аміназин (заспокійливий засіб):

-Мене відсторонити від посади можуть тільки депутати міськради, більшістю голосів, -заявив Мамай журналістам напередодні.

А оскільки у міськраді більшість депутатів з «кишенькової» фракції, то хвилюватися і справді нічого. 

До речі, фракція ця колись називалася «Совість України». Назва, щоправда, збереглася, тільки совість вивітрилася…  

Коментарі