•  

Мамай роздав житло комунальникам, які шабашили на можновладців

3960
Мамай роздав житло комунальникам, які шабашили на можновладців

Полтавській міський голова до свята комунальника преміював квартирами працівників галузі, котрі вирішували комунальні проблеми самих чиновників.

До Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення полтавська міська рада розподілила п’ять квартир серед працівників комунальних підприємств. Ключі вручив міський голова Олександр Мамай. Як з’ясувалося, нагороджені забезпечували вирішення особистих комунальних питань самого мера, а також забезпечували використання муніципальних ресурсів на користь бізнес-партнерів мера. В останньому випадку комунальні підприємства і бюджет міста жодного разу не отримували оплату за виконані роботи.

«Це ті, хто зокрема організував влітку цього року ремонт дороги, яка веде до міського будинку мера Полтави Олександра Мамая. В тому числі премійовані забезпечували експлуатаційну підтримку кількох віп-напрямків в Полтаві: догляд за дорожнім полотном, освітленням, газонами влітку, очищенням від снігу проїжджої частини і узбіччя – взимку» - сказало джерело «Останнього Бастіону» в управлінні ЖКГ виконкому полтавської міськради.

Також, за словами джерела, ці ж люди забезпечували залучення працівників і техніки муніципальних підприємств до організації роботи на комерційних будівельних майданчиках: «звісно, жодних оплат ви не знайдете, тому-що офіційно за нарядами такого не було» - прокоментувало джерело.

Як  >>> повідомляв <<<  раніше «Останній Бастіон», трактор-прибиральник, що належить одному з комунальних підприємств міста був помічений за роботою на приватному будівельному майданчику депутата обласної ради Ігора Сірика.

Джерело «Останнього Бастіону» додало, що серед нинішніх працівників і пенсіонерів комунальної галузі Полтави є чимало людей, які гостро потребують вирішення житлових проблем, з малозабезпеченими родинами, також є інваліди, що потребують житла – всіх їх нагородження обійшло.

Семен Чорнехата

Коментарі