•  

Мамай розікрав Полтаву й хоче відкупитися цукром

5390
Мамай розікрав Полтаву й хоче відкупитися цукром

Аварійний стан багатьох будівель у Полтаві, зокрема в історичній частині міста, халатне ставлення та бездіяльність комунальних служб, які не виконують своєї функції - прямий наслідок злочинної діяльності міського голови Олександра Мамая.


Це крісло Мамай купив собі за пакунки з гречкою в пенсіонерів, зараз намагається провернути ту саму аферу, але тепер обробляючи стареньких цукром. Ціна питання (розданого цукру на цій передвиборчій кампанії чи гречки на тій) становить близько мільйона гривень. Ця сума - копійки в порівнянні зі сотнями мільйонів, які Мамай вкрав, продаючи комунальну власність міста:

Усі перераховані адреси - це об'єкти, НЕЗАКОННО передані третім особам (покупцям) під приватизацію з комунальної власності міста Мамаєм і поплічниками. 

Міський очільник роздає цукор чи гречку раз на 5 років, саме перед виборами. Це показує, що переживає та турбується він далеко не про людей, а про їхні голоси напередодні міських виборів. А вся каденція Мамая лише підтверджує, що на місто та людей йому чхати. Із міського бюджету Мамаєм вкрадені сотні мільйонів гривень і лише крихта з цієї суми пішла на цукор.

Наслідок правління такого міського очільника - руїни. У прямому смислі слова. Балкон, що впав у центрі міста й ледь не вбив людей - тому пряме підтвердження.

Мамай робить вигляд, що турбується про людей. Але це триває кілька місяців, доки він піклується про голоси, які пенсіонери, засліплені цукром чи крупами, готові знову віддавати за "Солодкого" Сашка. В увесь інший час він просто краде, думаючи про власне збагачення, у той час, як місто занепадає й стає небезпечним для життя людей.

Коментарі