•  

​Мамай розпочав активно «обробляти» школярів (ОНОВЛЕНО)

19770
​Мамай розпочав активно «обробляти» школярів (ОНОВЛЕНО)

За вікном травень місяць, а це значить, що незабаром навчальні заклади Полтави закінчать навчальний рік: діти підуть на канікули, а школи зачинять двері та почнуть готуватися до наступного 1 вересня. Окрім дітей, батьків та вчителів за навчальним процесом активно стежить і голова міста – Олександр Федорович, адже діти – це його найулюбленіша тема для власного піару, звісно після гречки для пенсіонерів.

Сайт міської ради вже кілька місяців поспіль рясніє заголовками, як Мамай щодня відвідує по кілька шкіл, допомагає тут і там та усіляко піклується про добробут дітлахів. Для прикладу: як стало відомо, сьогодні, 14 травня, Олександр Федорович продовжив планомірне накопичення адмінресурсу у вигляді батьків та вчителів, об'їжджаючи полтавські школи. Таким чином дітлахи та вчителі ЗОШ № 12 та № 8 сьогодні мають вирушити, попри навчальний процес, до пивоварні Vivat Провінція. Точніше дітей везуть лише до зоопарку «Бабусин дворик», у якому мордують диких тварин, а вчителів та дирекцію шкіл в цей Мамай планує обпоювати у пивоварні, створюючи настільки необхідний йому адмінресурс для наступних мерських виборів.

Звісно, що з рейтингом, який сьогодні має Олександр Федорович, сподіватися на значні успіхи в мерських перегонах йому не доводиться і зараз буде використаний весь арсенал брудних маніпуляцій, на які він старанно крав кошти у полтавців весь час своєї каденції, розкрадаючи бюджет міста та розпродуючи землю. Але влаштуватим дітям екскурсію до пивоварні-зоопарку, в якій знущаються над тваринами – це вже поза межами здорового глузду. Та вочевидь для людини, яка кілька років поспіль знущалась над 300 000 жителями міста, у знущанні над тваринами вже немає нічого незвичного. Гарний приклад для підростаючого покоління дивитися на тварин в клітках, у яких їм не місце. Весь час у школі дітям прививають думку, що людина і тваринний світ – одне ціле. Та чому ж тоді люди в клітках асоціються з концтаборами та тюрмами, а тварини в жахливих умовах за металевими решітками – з розвагами? Чи прививання подвійних стандартів дітям – це норма для сьогодення? Або ж тварини, які знаходяться в зоопарку, у чомусь винні і мусять таким чином спокутувати свою провину? Можливо Олександр Федорович, як ініціатор і меценат подібної розваги, пояснить це нам?

Зрозуміло, що такий стрімкий тиск на батьків дітей пов'язаний з тим, що незабаром діти відправляться відпочивати на море, до таборів, в села до дідусів і бабусь, а Олександру Федоровичу вже буде не так легко створити видимість «опікування» та «небайдужості» до проблем підростаючих полтавців.

Але хочемо нагадати батькам дітлахів, які зараз закінчують навчальний рік, що літо для шкіл – це перш за все час, коли без зайвих незручностей для дітей і без шкоди для навчального процесу можна провести ремонт. Тому наступного разу, коли ви знову почуєте, як Олександр Федорович опікується за дітей, спитайте себе – скільки ви виділили на ремонт школи в цьому році та чому цим не переймається Олександр Федорович Мамай?

Прямо зараз Мамай взявся вже за третю за сьогодні школу - №38. В ці хвилини дітей забирають з навчального закладу на ексскурсію жахіть, а вчителів - на попойку...

Коментарі