•  

Мамай створює «Парк Юрського періоду» в Полтаві

5830
Мамай створює «Парк Юрського періоду» в Полтаві

Скоро в Полтаві стане більше одним парком! Одне з найзеленіших міст України може перетворитися на дикий парк із непролазними хащами. Один із ідейних натхненників проекту – міський голова Полтави Олександр Федорович Мамай, який вчергове змінив професію, ставши режисером-постановником.  За задумкою мера-кінорижесера, історичному центру Полтави треба більше пасовищ і хащів, аби динозаврам, яких Мамай, до речі, ще застав живими, було що їсти на зйомках блокбастеру.

ГО «Останній Бастіон» відвойовував самісінький центр Полтави. На своєму сайті ми зверталися до мера міста з проханням зробити щось з травою, довжиною майже по коліно. Невдовзі після нашого репортажу, весь бур'ян скосили під нуль.

Але біда не приходить одна. 100 метрів у будь-який бік і… ПАБАМ! Геніальні декорації, що нагадують Юрський період, коли трава була зростом із людину. Дарма, що ми живемо в ХХІ столітті, Мамаю починає ввижатися, що він має машину часу: то він ходить в школу за часів Петра І, то культивує бур’ян.

Шановний міський голово Полтави, будь ласка, витратьте бюджетні гроші не на пакети з гречкою та листівками, а на те, що місто справді потребує. Чому комунальні служби послуговуються девізом «яка зарплатня, така й праця». По вул. Жовтневій сил газонокосильників вистачило лише на один тротуар, інший нехай заростає далі.

Вулиця Пушкіна. Машини скоро не зможуть виїхати з півметрових бур’янів.

І те, що справді тішить. Величезні лопухи майже центрі міста.

Це ви для корів залишаєте? Чи для динозаврів, яких привезете на зйомки, коли Полтава кінцево перетвориться на парк? Не на красивий зручний парк, а на Парк Юрського періоду. 

Коментарі