•  

Мамай та Головко не дають працювати полтавським торговцям на Центральному ринку. Протест під Полтавським міськвиконкомом

8360
Мамай та Головко не дають працювати полтавським торговцям на Центральному ринку. Протест під Полтавським міськвиконкомом

Сьогодні, 12 травня, під стінами Полтавської міської ради зібралися обурені полтавські підприємці з вулиць, прилеглих до центрального ринку. Основна вимога торговців - легалізація їхнього бізнесу.

У своїй заяві полтавські підприємці вимагають від чиновників регламентувати вуличну торгівлю по вулицях Куйбишева, Новий Базар, Шевченка, Чапаєва, прилеглих до Центрального ринку міста Полтави, шляхом розробки комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у межах зазначених вулиць, що в подальшому надасть можливість отримати паспорт для тимчасових споруд.

Окрім питань щодо легалізації, полтавські підприємці зіткнулися з такою проблемою, як занедбані вулиці, відсутність смітників, ями на дорогах і так далі. Влада нічого не робить, аби покращити стан торгової площі. А це і є першопричиною того, що багато полтавців просто не хочуть їхати на центральний ринок, бо стан доріг та тротуарів залишає бажати кращого. Бо хто хоче під час звичного походу на ринок зламати ногу чи впасти в калюжу. Та з цього слідує ясна думка, що полтавських чиновників аварійний стан торгової площі не хвилює, бо вони ж, певна річ, особисто на базар не ходять.

«Ми готові навіть сплачувати кошти у фонд вулиць, щоб їх ремонтували. Ми хочемо, щоб зробили нормальний прохід. Ну і врешті решт смітники. Це взагалі сором. Я нарахував на ринку тільки сім смітників. Для такої площі це взагалі не кількість», - розповідає один з полтавських підприємців.

Як зазначили обурені торговці, окрім податків вони не проти платити гроші у фонди, але щоб бардак на вулицях біля базару прибирали. Але за умови, щоб кошти використовувалися за призначенням, а не незрозуміло куди.

Коментарі