•  

Мамай тонко натякнув полтавцям, що капітального ремонту доріг вони не побачать

2310
Мамай тонко натякнув полтавцям, що капітального ремонту доріг вони не побачать


Нещодавно на центральних вулицях комунальники почали наносити дорожню розмітку. Цей процес, як і будь-яка ініціатива Олександра Федоровича, некваплива і робиться з однією метою – відмити гроші та дати зрозуміти, що полтавців він за людей не вважає. Адже дороги людям не потрібні.

Річ у тому, що дорожня розмітка, яка була нанесена на дорожнє покриття (адже дорогами це назвати не можливо), дає зрозуміти, що ремонту на цих вулицях ми вже скоріш за все не побачимо. Адже хто в здоровому глузді зробить свіжу розмітку там, де завтра планують зняти асфальт? Хоча, згадуючи питання про минулу сесію міської ради, питання про здоровий глузд навіть не стоїть (У Полтавському міськвиконкомі ожила мумія 300-річної давнини)

Чи все ж таки ні? І ремонт все ж таки розпочнеться, але вже після того, як розмітка буде по всьому місту? Якщо так, то виникає питання нащо робити одну й ту саму роботу двічі. Відповідь лежить на поверхні, щоб відмити якомога більше коштів в останні місяці свого бездарного головування містом.

Коментарі