•  

Мамай урочисто відкриє нову річку-вонючку!

6270
Мамай урочисто відкриє нову річку-вонючку!

У ці спекотні дні, коли на вулиці термометр показує температуру 30-35 градусів Цельсія, полтавці та гості міста можуть гарно відпочити не лише на березі річки Ворскла, а й на березі нової водойми по вул. Панаса Мирного.

Доїхати до місця “відпочинку” не важко, адже воно розташоване майже у самому центрі міста.


Мешканці прилеглих до нової річки території вже 6 днів чекають зрушень від міського очільниа Мамая, але куди там...

Можливо, голова міста так ремонтує асфальтове покриття? За 2 тижні потопу ями на дорозі стали непомітні! Бінго, Олександре Федоровичу! Але є побічний ефект – у підводну яму запросто можна провалитися по коліно, а машині залишитися щонайменше без колеса.

Це таки собі передвиборчий презент полтавцям від "Совісті України".

Цукор усі пам’ятають? Брали подарунок? Консервували городину? Пили солодкий чай? Тепер цей цукор добряче перебродив у каналізації і, ПАБАМ! Біля житлового будинку по вул. Фрунзе, 113 (біля відділенні Приватбанку) вже кілька років протікає каналізація і калюжі вийшли назовні. Неймовірний сморід, постійне бурління та комарі стали постійними сусідами мешканців найближчих будинків та прохожих.

Це, як-то кажуть, дємбельський акорд від Мамая, щоби його точно запам’ятали! І не кажіть, що після «Совісті» місту нічого не залишиться. Залишиться! Ще й як! Прорвані каналізації, потопи фекалій, сморід, задуха, ями на тому, що колись раніше було дорогами. Олександр Мамай спростовує закон Збереження енергії, що говорить нічого не з'являється з нізвідки й не зникає в нікуди. Гроші з міського бюджету, дороги, рештки комунальної власності, які не встиг вкрасти Матковський при Мамаю таки зникають в нікуди. Або ж таки правдивим є твердження, що над дурнями закон не має влади. 

Коментарі