•  

Мамай в люту погоду зігнав жінок на мітинг

7170
Мамай в люту погоду зігнав жінок на мітинг

Мер Полтави відзначив день народження земляка Миколи Гоголя персональним мітингом на день раніше дати – 1-го квітня.

Полтавський міський голова Олександр Мамай поклав квіти до пам’ятника Миколи Гоголя. Захід організований мерією, викликав здивування городян неврочністю.

При цьому появу мера супроводжував мітинг зібраний зі студенток і співробітниць міськвиконкому.

За словами однієї зі співробітниць Центру надання адміністративних послуг при міськвиконкомі, яка попросила не назвати її ім’я і посаду, її відділ направили на мітинг міського голови в «добровільно-примусовому» порядку. При цьому більш за все працівниць обурив наказ керівництва «за власний рахунок забезпечити квіти для покладання». В мітингу чиновники брали участь у робочий час замість обслуговування звернень городян.

Поряд зі співробітницями мерії мерзли під дощем кількадесят студенток одного з міських навчальних закладів.

Поспіх Мамая – свідомий, сказало джерело «Останнього Бастіону» в виконавчому комітеті міськради, - мер хотів виділитися у сонму чиновників.

Формально захід приурочили до нагородження лауреатів літературної премії імені М. В, Гоголя, та організували додатковий показ спектаклю «Ревізор» в театрі Гоголя.

Раніше Олександр Мамай зізнався в одному з інтерв’ю журналістам, що не виключає своє балотування на посаду мера на другий строк.

Семен Чорнехата

Коментарі