•  

Мамай вчергове не в адекватному стані. Час змінювати професію.

21120
Мамай вчергове не в адекватному стані. Час змінювати професію.


Про те, що у міського голови Полтави Олександра Федоровича Мамая не все гаразд із клепкою, усім відомо. Після заяви міського очільника, про те, що він учився в школі, коли Петро І бив шведів під нашим містом, а гетьмана й мецената Івана Мазепу він узагалі не знає й не визнає, ГО «Останній Бастіон» направив звернення до УМВС України в Полтавські області та Прокуратури області з проханням провести судово-психіатричну експертизу з визначення психічного стану голови Полтавської міської ради Мамая О.Ф.


Але поки відповідні інстанції били байдики, у пацієнта стався новий розлад! Тепер Мамай стверджує, що він – совість України!!!

Передвиборча кампанія хворого на голову міського очільника набирає оберти, а галюцинації прогресують швидкими темпами. Олександр Федорович уявляє, що він уособлює совість цілої нації!

ГО «Останній Бастіон» звертається до Олександра Мамая та пояснює йому об’єктивну дійсність, оскільки крім нас, високоповажний пацієнте, вам це зможуть поясняти тільки працівники в білих сорочках у відповідному закладі. Ви – ніяка не совість України, Олександре Федоровичу, ви її ганьба. Совість – це надто високий моральний принцип, який люди доводять усе життя, а не заробляють його гречкою та пакетами з листівками.

Якщо уявляєте вже себе совістю країни, то робіть це по-тихому, не паплюжте державний прапор, на тлі якого ви фотографуєте чергові приступи бреду. Яка совість України, про що ви взагалі, пане Мамаю? Якщо б в усієї України була така совість, як у вас, ми б давно вже захлинулися у власному лайні.

Наостанок, Олександре Федоровичу, прийміть, будь ласка, пораду адекватних людей: перед тим, як говорити про Україну, вивчіть її мову, історію, зокрема одну з найславніших сторінок історії – період козацтва, прочитайте про видатного гетьмана Івана Мазепу. Тоді вже поговоримо про совість. Років через 300, коли ви закінчите школу (у чому ми особисто дуже сумніваємося) й повернетеся до нас із часів Петра І.

Коментарі