•  

Мамай виконав обіцянку перенести «Газетний ряд»

3190
Мамай виконав обіцянку перенести «Газетний ряд»

Кіоски з друкованою продукцією відтепер стоятимуть навпроти театру мені М. Гоголя.

На сьогоднішній 7- сесії Полтавської міської ради, депутати розглянули багато питань. Одним з найболючіших для полтавців питанням було нове місце розташування «Газетного ряду». Саме тому під час засідання міськради сьомого скликання, депутати прийняли рішення про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Як було зазначено, надано згоду підприємцю Ковальчук, ця жінка торгувала в «Газетному ряду», до того, як його примусово виселили з арки по вул. Соборності, 27 (кол. Жовтнева, 27). До примусового переселення, він проіснував на старому місці 16 років.

Підприємиці видано дозвіл на тимчасову споруду 30 кв. м., площа ділянки – 52 кв. м. Зазначено, що вона займатиметься винятково друкованою продукцією і сувенірами. На попередній сесії Полтавської міськради Наталії Ковальчук не продовжили договір оренди та передали місце у користування новому орендареві. Ним став Віктор Степаненко, родич депутатки від БПП «Солідарність» у Полтавській облраді Ірини Степаненко. Полтавські ЗМІ віднайшли докази причетності й корупційної складової депутатки в цьому конфлікті. 


Виділивши територію для «Газетного ряду» на розі вул. Гоголя й Соборності навпроти театру імені М. Гоголя, Олександр Мамай виконав обіцянку, яку дав представникам «Останнього Бастіону».

Нагадаємо, у ніч з понеділка на вівторок (з 8-го на 9-е серпня) невідомі в масках зламали замки на воротах арки, викинули торговельне обладнання, а друковану продукцію забрали. Як розповіла тоді журналістам власниця підприємства, вночі невідомі злодії увірвалися до закритої арки, витягли звідти весь товар. Їх було 30 чоловік. Загалом, втрачено продукції на 50-70 тисяч гривень.

Зазначимо, ФОП Степаненко, який претендує на цю площу, поки що не має статусу навіть тимчасових власників ані території арки, ані майна в ній (воріт, ліхтарів, бруківки тощо). 

Коментарі