•  

​Мамай з Головком своєю бездіяльністю цілеспрямовано вбивають полтавців

10730
​Мамай з Головком своєю бездіяльністю цілеспрямовано вбивають полтавців


Сьогодні, 14 травня, в самісінькому центрі Полтави стався моторошний інцидент: молода дівчина впала з даху (наразі «Останній Бастіон» встановлює подробиці нещасного випадку) Кадетського корпусу на «козирок» будівлі. Дівчині пощастило і вона зламала лише ногу.

Правоохоронці, що знаходились на місці повідомили, що виклики до Кадетського корпусу приходять ледь не кожного дня, адже місце уподобали п'яниці та наркомани міста. Нещодавно трапився випадок, коли міліціянт, гонячись за одним з таких "відвідувачів", зламав собі ногу.

Обставини інциденту наразі достеменно не відомо, але можна констатувати беззаперечний факт, що одна з можливих причин падіння – це аварійність будівлі Кадетського корпусу, до якої призвела злочинна бездіяльність, як очільника міста – Олександра Мамая, так і губернатора області – Валерія Головка.

«Останній Бастіон» неодноразово застерігав та привертав увагу громадськості та влади в спробі попередити подібні трагічні інциденти, але, вочевидь, сьогоднішнім провладним колам Полтавщини вигідно, як знищення Кадетського корпусу, так і знищення самих полтавців.

Можливо Олександру Федоровичу краще б було звернути свою увагу на справді важливі проблеми, які вбивають і калічать молодь Полтави, а не робити дешевий піар, катаючи дітей до пивниць?

Коментарі