•  

Мамай завалив пам’ятку щоб пенсіонери охочіше бігли за передвиборчою гречкою

2420
Мамай завалив пам’ятку щоб пенсіонери охочіше бігли за передвиборчою гречкою

Міському голові Полтави знадобилося зруйнувати частину історичної пам’ятки Кадетський Корпус для того, щоб тролейбусами возити пенсіонерів до свого передвиборчого штабу – де Мамай знов планує роздавати гречку.

За інформацією «Останнього Бастіону» міський голова планує на місці зруйнованої стіни Кадетського Корпусу, що впритул прилягала до дороги, терміново спорудити нову тролейбусну зупинку.

Раніше в Полтаві гадали кому знадобилося руйнування двохсотрічної стіни.

Зупинка меру знадобилася фактично в передвиборчих цілях.

Поряд Олександр Мамай незабаром відкриває офіс свого передвиборчого штабу. Місце зручне тільки для автомобільного транспорту, але за задумкою піарників Мамая скоро в штабі мають почати роздачу продуктових наборів. Такий хід Мамаю вже дозволив виграти попередні вибори. Втім з тих пір офіс Мамая переїхав у нове важкодоступне для літніх людей місце – віддалене від зупинок громадського транспорту.

Проблему непродуманості розташування офісу полтавський градоначальник вирішив оригінально – на всю котушку скориставшись адмінресурсом. Спочатку вночі невідомі знесли частину стіни Кадетського Корпусу поряд з його офісом, а скоро комунальники прискореними темпами мають приступити до зведенні на місці історичної споруди зупинки громадського транспорту.

На фото, що нижче, зроблених вчора, видно, як чиновники міськвиконкому з керівництвом комунальників виїхали на місце розташування майбутньої зупинки і обговорюють яку частину стіни доведеться знести ще.

Максим Кондратенко

Коментарі