•  

Мамай зумисне затягує час?

470
Мамай зумисне затягує час?

Як відомо, учора в Октябрському райсуді Полтави відбулося судове засідання щодо корупційних дій міського голови Олександра Мамая. На попереднє він не з’явився, заявивши, що вчасно не отримав повістку до суду,  а от учора зрештою взяв участь у засіданні.  Прийшла на нього і ціла група «фанатів Мамая» з плакатами «Руки геть від мера!». Активісти з «антимамаєвського» табору заявляють, що більшість цих людей – співробітники міськради та інші працівники бюджетних установ.

 Олександр Мамай зачитав  кілька клопотань, які судом відхилено.  Нарешті він використав і «удар нижче пояса»: заявивши, що суддя веде справу упереджено, оскільки свого часу їй було відмовлено у зверненні щодо ремонту будинку. Суддя підтвердила, що зверталася у міськраду, однак до справи це жодного відношення не має, клопотання відхилила  і оголосила перерву в судовому засіданні.

А тим часом міський голова поскаржився на різке погіршення здоров’я і йому викликали швидку. Медики забирали міського голову під крики «Ганьба!».

Правники вважають, що таким чином О.Мамай намагається затягнути процес, аби уникнути відповідальності. Адже останній строк розгляду справи про корупцію збігає 16 травня.

Отже, як кажуть, дай йому Бог здоров’я, відновитися до цього часу!

Коментарі