•  

Мамай зізнався, що доріг не буде…

380
Мамай зізнався, що доріг не буде…

За часів Анатолія Тихоновича Кукоби прихід справжньої весни полтавці визначали дуже просто: якщо у місті починався ямковий ремонт – значить, уже буде тепло. На жаль, в останні роки ця «народна прикмета» уже не спрацьовує. Від часу, коли попередній міський голова Андрій Маяковський «оголосив війну поганим дорогам», вони й досі перебувають у «прифронтовій зоні». Причому  територія  «бойових дій» постійно розширюється. Якщо раніше вони тривали здебільшого на околицях, то нині «ворог» успішно захоплює й центральні вулиці…

 

А що ж міська влада?

Міський голова Олександр Олександр Мамай заявив, що з 1 квітня полтавська влада розпочне проводити тендери (конкурсні торги), у тому числі, стосовно ремонту автошляхів міста. Вочевидь забувши, що  за день 1 квітня і що саме цього дня, зазвичай, ніхто ніяких справ не починає. Оскільки вірити комусь у день дурня не можна.

Але ось що каже Мамай:

-З першого квітня обов’язково відкриємо тендери, бо інакше до нас прийде прокуратура. Зараз на нашому асфальтному заводі із минулого року залишилося 100 тонн бітуму, за який нас так критикували,  а також гранвідсів та щебінь до нього. Маю надію, що ми знайдемо спільну мову із постачальником газу і почнемо виготовляти асфальт та розпочинати ремонт доріг. Тобто, ми готові за власний кошт, без допомоги обласної та державної влади виконати ці роботи, тільки були б проплати. Однак є проблеми з  казначейством. Як і раніше, вони пропускають по 10 тисяч в день, а ми навіть в суд не можемо на них подати, адже, щоб подати до суду, потрібно сплатити держмито, а цей платіж проходить через казначейство, яке його не пропустить. Попередній постачальник ніяких будматеріалів уже нам не відпустить, і його зрозуміти можна. Він поставив це в борг, а потрібно ще сплатити ПДВ, податок на прибуток і це на тлі, що долар подорожчав на 35%. То хто ж захоче виконувати наші замовлення?

«Ми навіть в суд не можемо на них подати, адже, щоб подати до суду, потрібно сплатити держмито, а цей платіж проходить через казначейство, яке його не пропустить»  – геніальна «відмазка».

 Отже, якщо, відкинути всю  словесну полову, то зі слів Мамая можна зрозуміти лише одне: доріг у Полтаві нема й не буде!

 

Коментарі