•  

Мамаю негайно треба пройти психіатричну експертизу

5170
Мамаю негайно треба пройти психіатричну експертизу

Із Державним прапором України учнів ознайомлюють у 1 класі, тобто у 6-7 років. На думку Міністерства освіти, уже в цьому віці дитячий мозок здатний класифікувати й розподіялти, відтворювати та розуміти належним чином інформацію про один із державних символів.

Але цього не можна сказати про Олександра Мамая.

Ми робимо знижку й на те, що маленький Сашко ходив до школи, як він сам зазначив, коли Петро І бив шведів під Полтавою і на те, що вже дорослому Олександру Федоровичу терміново потрібно пройти примусову судово-психіатрічну експертизу ("Останній Бастіон" уже звертався до головного прокурора області, тоді ще Стрелюка, із такою вимогою), бо як інакше пояснити те, що в своєму досить немолодому віці міський очільник і досі не розуміє, що прапор України - нероздільний. 

Державний прапор України — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3. Так прописано в Конституції України.

Якщо Олександр Федорович досі не зрозумів того, що діти вчать у 1 класі (до речі, саме першачкам Мамай і дарував недоіграшку й псевдопрапорці), то ми готові повторити запит до прокуратури області з проханням НЕВІДКЛАДНО ЗМУСИТИ МАМАЯ ОЛЕКСАНДРА ФЕДОРОВИЧА пройти судово-психіатричну експертизу та встановити, чи усвідомлює він свої рішення й дії і чи може керувати ними? 

Інакше, виходить, що Полтавою 5 років управляла людина, яка досі не може зрозуміти елементарних речей - що прапор України неділимий, що рік бика був у 2009 році, що за Петра І Мамай у школу ходити не міг, як він заявляє. 

Коментарі