•  

Мамаю вручать Шнобелівську премію

5170
Мамаю вручать Шнобелівську премію

Міському голові Полтави Олександру Мамаю невдовзі вручать Шнобелівську премію! Більше 2 тис. років філософи та мудреці з усіх країн дискутують про поняття совісті та її місця в людині, шукаючи її в усіх найпотаємінших куточках світи та душі, а мер Полтави Олександр Мамай уже знайшов ту саму совість!

Насправді, жоден із великих філософів не мав рації, ажде йому й на думку не могло спасти, що совість захована...майже в самісінькому центрі Полтави! За кілька місяців до виборів на посаду міського очільника Полтави, Олександр Мамай таки поділився своїм відкриттям із простими смертними. Для останніх, Мамай підготував не тільки вказівник, за допомогою якого можна знайти совість, а й більш прозаїчні речі - цукор, гречку, олію. На думку Мамая, народу не слід розмірковувати над складними схемами світоустрою, шукати правди, свободи, совісті, нехай краще набивають шлунки крупою. Та хіба ревуть воли, як ясла повні, Олександре Федоровичу? На нобелівку ви об'єктивно недотягуєте, а от Шнобелівську премію вам вручить особисто "Останній Бастіон". 

Шнобелівську премію вручають із 1991 року за сумнівні наукові досягнення. У номінації за розвалене протягом 5 років місто, шалені ціни, відсутність нормальних доріг та за ЗНАХОДЖЕННЯ СОВІСТІ, яка веде безпосередньо до офісу з передвиборчою гречкою, цукром та газетами, нагороджується міський голова Полтави Олександр Мамай. Шановний переможце, нагороду ви зможете забрати в офісі "Останнього Бастіону", або ж замовити її кур'єрською доставкою собі прямо в офіс. 

Із перемогою, Олександре Федоровичу!

Коментарі