•  

Манафорта згубили дурні звички українських політиків

440
Манафорта згубили дурні звички українських політиків

Політтехнологу Полу Манафорту могли б пробачити його «гріхи» із «Партією регіонів», якби не американський внутрішньополітичний конфлікт. Адже під час розслідування, яке зачіпає оточення президента Дональда Трампа, про таку контроверсійну постать, як Манафорт не могли забути. Та у разі його зізнання, ці свідчення можуть дуже допомогти НАБУ у справі «амбарної книги» «Партії регіонів». Таку думку висловив політолог Володимир Фесенко.

Колишнього політтехнолога «Партії регіонів» Пола Манафорта, безперечно, можна вважати архітектором перебудови та модернізації цієї політичної сили.

«Я спілкувався із колегами, які працювали у «Партії регіонів». Вони визнають, що Манафорт відіграв визначальну та вирішальну роль. Йдеться і про використання даних опитувань громадської думки, формування нового іміджу Януковича чи використання організаційних потужностей та технологізації виборчих кампаній цієї політсили», – зауважив Фесенко.

Та, цілком імовірно, йому б могли забути ці «гріхи», якби не хвиля внутрішньо-американського політичного конфлікту. Політтехнолог просто потрапив «під гарячу руку».

«В оточені Трампа відбувається розслідування, тож, безумовно, воно торкнулося і Манафорта. Адже це досить контроверсійна фігура. Що ж стосується правопорушень, то, думаю, тут його згубила жадоба до великих грошей та дурні звички українських політиків – різноманітні «сірі» та «чорні» технології», – наголосив політолог.

Разом із тим, на думку Фесенка, зізнання американського політтехнолога можуть допомогти НАБУ.

«Якщо Монофорт зізнається, що взяв гроші в українців із порушенням закону, НАБУ може використати ці заяви у справі «чорної» бухгалтерії «Партії регіонів», – розповів Володимир Фесенко.

Нагадаємо, у понеділок колишньому керівникові передвиборного штабу Дональда Трампа Полу Манафорту запропонували здатися федеральній владі США у зв’язку з розслідуванням спеціального прокурора Роберта Мюллера щодо ймовірного втручання Росії у президентські вибори в США. Того ж дня було оприлюднено звинувачення Полу Манафорту і Річарду Гейтсу. Воно містить 12 пунктів і включає перешкоджання діяльності урядових установ США, відмивання грошей, несплату податків, шахрайські дії та роботу в якості лобіста іноземної установи без реєстрації, що є кримінальним злочином в США

Коментарі