•  

Маразм крепчает. Скільки Матковський заплатив "Полтавщині" за піар?

5190
Маразм крепчает. Скільки Матковський заплатив "Полтавщині" за піар?

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ СТАВ КАНДИДАТОМ В МЕРИ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ СИЛИ «СОЛІДАРНІСТЬ» — БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА - ось таким заголовком з усіх великих літер "Полтавщина" піарить одного з кандидатів на посаду міського очільника. 

Сьогодні в Корпусному парку (біля Монумента слави - пам'ятки російської слави - прим. ОБ) "патріот" Матковський зібрав 30 проплачених людей і Тараса Токаря. Серед 30 присутніх можна було побачити директора ІРТ Ігоря Кужика, містера Че-Чередніченка, голову Полтавської ОДА Головка та його заступника Пісоцького. Решта - бабусі Матковсього, що кочують із ним від двору до двору та журналісти.

Але інтернет-видання "Полтавщина" нарахувало на сходці (УВАГА) - ні багато ні мало 30 218 полтавців. "Маразм крепчает".10 частина міста в робочий день прийшла, аби послухати передвиборчий піар "Половинки"? Чи вся проблема полягає в тому, що стаття на "Полтавщині" розміщена з приміткою Р - тобто, проплачена. 

Питання: за скільки ЗМІ продалися Матковському й виставили відверту брехню?

Полтавців позбавляють об'єктивної інформації. ЗМІ показали свою продажність. Матковський для піару не гребує очевидною брехнею. "Полтавщина" засвідчила, що подає недостовірну інформацію на своєму ресурсі. 

Фото, що демонструє справжню кількість людей: приблизно 25-30 проплачених і щасливих пенсіонерів і людей 35-45 років. 

Невже представник партії Президента Пісоцький, представник партії Яценюка Головко вважають народ за бидло, протягуючи Матковського до влади. Війна, Крим, нереальні тарифи, неадекватно низькі заробітні плати - для провадження такої політики потрібна така ж "гнила" людина, яка буде далі принижувати народ, заганяючи його в злидні. Матковський ідеально підходить у цей табір злочинців, корупціонерів і пристосуванців.

Але не треба вважати народ за бидло. Він дізнається правду. Із джерел "Бастіону", зокрема. 

Коментарі