•  

Матч століття: ветерани «Динамо» проти ветеранів «Ворскли»

460
Матч століття: ветерани «Динамо» проти ветеранів «Ворскли»

1 червня на стадіоні «Ворскла» у Полтаві відбувся матч ветеранів «Ворскли» і київського «Динамо». Зустріч приурочили до 5-річчя перемоги «Ворскли» в Кубку України.
 

Попередню згоду на гру з боку ворсклян дали відомі різних поколінь уболівальників гравці: Іван Шарій, Ігор Кислов, Іван Іванченко, Олег Моргун, Сергій Чуйченко, Володимир Прокопиненко, Юрій Мармач, Сергій Ходирєв, Олег Кривенко, Сергій Лукаш, Валентин Піддубний, Геннадій Медведєв, Володимир Дичко, Володимир Коновальчук, Андрій Марченко, Володимир Сисенко, Ігор Власенко, Андрій Брагинець, Олександр Омельчук, Андрій Гузенко, Андрій Матюха, Олександр Кострицький.

У складі динамівців гравці відомі колись не тільки в усьому Радянському Союзі, але і в Європі і світі, оскільки грали за збірну СРСР: Вадим Євтушенко, Володимир Безсонов, Іван Яремчук, Василь Рац, Анатолій Дем'яненко, Віталій Косовський, Олег Саленко, Віктор Леоненко, Сергій Федоров, Володимир Лозинський.

Цікаво, що цілий ряд футболістів могли б грати за обидві команди. Той же Іван Шарій і Іван Яремчук грали, наприклад, і за «Динамо», і за «Ворсклу».

 

Матч виявився цікавим. На перших хвилинах матчу “Ворскла” впевнено повела гру,  і  вже в першому таймі ворскляни забили у ворота суперника два голи. Однак динамівці почали відіграватися наприкінці першого тайму, і в результаті на перерву команди пішли вже з рахунком 2:1. Ще один гол вони відквитали у другому таймі…

Отже, 2:2. Перемогла дружба…

 

Коментарі