•  

Матковський піариться на Кадетському чи хоче донищити його?

3300
Матковський піариться на Кадетському чи хоче донищити його?

У соцмережі Вконтакте ширився такий пост від Полтавської Студреспубліки: 

"12 серпня 2015 року о 14.00 в Кадетському корпусі в рамках роботи Комітету модернізації Полтавська Студреспубліка організовує круглий стіл на тему: «Полтава потребує модернізації!». Формат круглого столу – вільний, але з легким модеруванням і без політиканства".

"Останній Бастіон" просить звернути увагу на вимогу БЕЗ ПОЛІТИКАНСТВА.

Далі на стіні одного з членів Студреспубілки був наступний допис:

"У Полтаві за ініціативи Студреспубліки розпочав роботу Комітет модернізації міста зі штабом в Кадетському корпусі. Сьогодні (12 серпня - ОБ) відбулося засідання круглого столу «Полтава потребує модернізації!»
Будучи модератором, я заборонив політиканствувати, дискусія вдалася жвавою, позиції були змістовними, а учасники їх по ділу критикували!
Голова облради Петро Ворона (РАЗ БЕЗ ПОЛІТИКАНСТВА) на початку закцентував необхідність у духовних молодих кадрах у владі, так як Полтава є духовною столицею України.
Голова Фонду Полтавська родина, Полтавський міський голова (2006-2010) Андрій Матковський (ЦЕ ТЕ САМЕ БЕЗ ПОЛІТИКАНСТВА, ПРО ЩО БУЛО НАПИСАНО ВИЩЕ. ТОНКА РЕКЛАМА АНДРЮШІ "ПОЛОВИНКИ" ВІД СТУДРЕСПУБЛІКАНЦІВ. МАБУТЬ, КВИТКИ В КІНО ДЛЯ МОЛОДІ СПРАЦЮВАЛИ) говорив в цілому про модернізацію міста, наводив приклади як розвивалася Полтава при ньому і що потрібно робити в питанні залучення інвестицій, будівництва, туризму, реформування транспорту, розповідав про іноземний досвід.
Голова спілки ветеранів Байконуру Вероніка Шостак запропонувала максимально прибрати МАФи й надати більш цивілізовані умови підприємцям.

Голова Студентської ради м.Полтава Саня Глазов навпаки, відходив від духовної столиці, нотомість пропонуючи Полтаві інноваційне або молодіжне лідерство, а мер Студреспубліки 2014 Ігор Журбенко - розважальне. Нинішній мер Полтавської Студреспубліки Алевтина Вакуленко презентували тези по модернізації громади як такої, що потрібно поступово перекладати відповідальність від держави на громадянина і громаду.

Експерт групи компаній "Єдінство" Тарас Підтоптаний підкреслив важливість інформатизації жителів і наявності своєрідного "двигуна" модернізаційних змін в особі таких майданчиків як Студреспубліка. Аналітик Роман Широких відмітив комплексний підхід до модернізації, що не може місто розвиватися, коли хоча б одна з провідних галузей занедбана. А переможець кількох орг-діяльнісних ігор Студреспубліки Дмитро Колос розповів про паритетну участь жителів міста у фінансовому забезпеченні його інфраструктурних проектів.
Повний текст-стенограму круглого столу очікуйте найближчим часом.
Запрошуємо прогресивних полтавців, експертів, науковців, представників державної влади та місцевого самоврядування, журналістів, студентів долучитися до роботи Комітету модернізації Полтави як в першу чергу дискусійного майданчика".

Далі автор допису надає безліч фото, де всі присутні обговорюють проблеми пам'ятки національного значення. "Говорили, балакали - сіли, заплакали" - саме так можна підсумувати круглий стіл, який, звісно (хто б міг сумніватися) відбувся без політиканства (да....віримо, бачили) й приніс колосальні результати. 

Поговорити може кожен. Але...

Сьогоднішня офісна «хатинка» Матковського біля краєзнавчого музею «виросла» на місці спаленого зловмисниками кафе «Полтавський коровай», не забуваймо про це. Дуже приглянулася та розкішна місцина тодішньому «батьку» Полтави, котрий спочатку брехав усім, нібито там будуватимуть комунальний «будинок прийомів мера» для зустрічі російського й інших президентів на 300-річчя Полтавської битви, а потім звів там персональне «гніздечко»…

"Останній Бастіон" питає в Студреспубліки й НЕ-ПОЛІТИКАНІВ, зокрема в Андрюші "НЕ-політика", а де ж ви були, коли треба було не говорити, переливаючи з пустого в порожнє, а діяти? 

Де ви були на прибиранні Кадетського корпусу, влаштованого нами в рамках всеукраїнського проекту "Збережи свою фортецю"? Ми ж запрошували посадовців, надсилали їм листи на електронні скриньки, писали у Фейсбуці. Чи хтось відгукнувся? Ніхто! Прибирали тільки зусиллями "Бастіону" та громади.

Зрозуміло, що перед виборами Матковському вигідно вдати, ніби він зацікавений в ідеях своїх потенційних виборців, що він буде сприяти відновленню пам'ятки. Але ж за часів головування міста "Половинка" вже показав, як він ставиться і до пам'яток, і до міста, і до людей. 

То що, чекати, що й Кадетський корпус, як і "Коровай" теж підпалять (цікаво, хто, чи не так), а потім на його місці з'явиться черговий офіс "Половинки"? 

Ми проти такого ставлення до пам'ятки національного значення! Національний і Половинка поняття не сумісні. Бо нація - це, передовсім, цілісність!

ЗБЕРЕЖЕМО СВОЮ ФОРТЕЦЮ - КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ! 

ДИВІТЬСЯ ЗА АНОНСОМ ПОДІЙ І ПРИБИРАНЬ ВІД "ОСТАННЬОГО БАСТІОНУ" ТА ДЛУЧАЙСЯ ДО ВІДНОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТКИ. РАЗОМ ВІДБУДУЄМО КАДЕТСЬКИЙ У ВНЗ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ!

Коментарі