•  

Матковський почав роздавати аптечки для молоді?

6490
Матковський почав роздавати аптечки для молоді?

До редакції "Останнього Бастоіну" звернулася Марія Василівна, пенсіонерка, яка просила не вказувати її прізвище, оскільки старенька боїться за себе та життя і здоров'я онука. Причини стурбованості Марії Василівни - сумнівний зміст аптечок, яким "Команда Матковського" підкуповує молодь. На думку старенької, такі аптечки популяризують одностатеві стосунки. 

Онукові Марії Василівни 20 років. Він разом із бабусею живе в однокімнатній квартирі на мікрорайоні Алмазний. Під час прогулянки з хлопцями, до компанї молодих людей підійшли волонтери "Команди Матковського", спитали юнаків, чи знають вони, що сьогодні (події відбувалися 3 дні тому - 26 вересня) відзначається День контрацепції, розпитали хлопців за передвиборчі вподобання й роздали "Аптечку Матковського" для молоді. Хлопці взяли подарунок, а фото такої "цікавої" аптечки виклали на своїх сторінках у соцмережах.

Марію Василівну, бабусю юнака, всерйоз стурбував зміст "Аптечки Матковського". 

"Хай контрацептиви роздають, це таке, діло нехитре, сама була молодою, але навіщо прикріпляти фотографію голого якогось чоловіка, (та ще й політика, додаємо - ОБ) - це ж низько й непристойно", - жаліється старенька. 

Коментарі