•  

Матковський «за» декомунізацію. Але на половинку.

1980
Матковський «за» декомунізацію. Але на половинку.

«Перейменування вулиць не на часі», – зазначив Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради від партії «БПП» Солідарність» на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Саме через це політик наприкінці березня презентував ініціативу «Твоя вулиця – твоя назва». За словами Матквоського, головне завдання цього руху – надати можливість полтавцям самим визначити назву вулиці, на якій вони живуть. Є закон (про декомунізацю), і його треба виконувать – ідеться в інтерв’ю політика.

Так у кількох точках міста були встановлені намети, де полтавці можуть запропонувати бажані назви для вулиць.

— Ми не ініціатори перейменування (вулиць – ОБ), але якщо ми не проведемо опитування людей і не визначимося з назвами вже зараз, це зроблять без нас.

Про результати ініціативи та особистих зустрічей депутат міськради звітує на своїй сторінці у Фейсбуці. Зокрема, Андрій Матковський зазначив, що проводить зустрічі з перейменування вулиць, але сам не поділяє ідею того, що робить:

— Сьогодні провів перші зустрічі з полтавцями в рамках ініціативи Твоя вулиця – твоя назва. Спілкувалися з мешканцями вулиць 23 з'їзду КПРС, Профінтерну і Комінтерну. Мешканці цих вулиць, як і я, вважають, що перейменування не на часі.


Слова та дії Андрія Матковського зі створення руху «Твоя вулиця – твоя назва» повністю розходяться. Припускаємо, що маємо випадок роздвоєння особистості. Нагадаємо, Сергій Чередніченко, колега Матковського по партії в Полтавській міськраді, також хворий на шизофренію.

БІЛЬШЕ ПРО ДІАГНОЗ ШИЗОФРЕНІЯВ ДЕПУТАТІВ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ВІД «БПП» ЧИТАЙТЕ ТУТ

Фактично, чиновник не приховує, що влаштував піар перед електоратом під приводом процесу декомунізації. Та мешканцям тих самих вулиць 23 з'їзду КПРС, Профінтерну і Комінтерну навряд стане легше жити від самої тільки зміни назви вулиці на більш «патріотчину». 

Можливо, прищеплювати патріотизм треба з покращення рівня життя громадян на цих вулицях. 

Коментарі