•  

Матковського розкручують за "темниками"?

4400
Матковського розкручують за "темниками"?

Ми вже писали про "Темники", їню мету та призначення:

http://bastion.tv/news/temniki-z-bpp-u-poltavi/

Схоже, Андрій Матковський та команда, що покликана в Полтаву для розкрутки "Половинки" напередодні виборів, роблять усі передписані кроки, аби не втратити довіру "згори".

Ось інструкція "темника", як має виглядати сторінка партії та її кандидата в соцмережах.

Порівнятйе описане зі сторінкою Матковського:

https://www.facebook.com/andrij.matkovskij

Псевдопатріотичні дописи політехнологів і журналістів Матковського від імені "Половинки":

Для мене незалежність – це сила духу. Це незламність та віра у своїх братів. Це працьовитість. Довіряти один одному та бути надійним тилом. Посміхатися та вірити в майбутнє.
Коли українці народжуються вільними у вільній країні і можуть самі обирати своє майбутнє. Ми вміємо щиро кохати та бачимо своє щастя у посмішках дітей. Ми дякуємо Героям, які сьогодні захищають нашу Незалежність.
Ми – серце України. Серце України б’ється в кожному з нас.
З Днем народження, країно!

Схоже, із усього перерахованого, Матковському вдається тільки посміхатися.

Отож:

А це Андрій Всеволодович усміхається разом із Миколою Білоконем, який, нагадаємо, наніс синців і гематом жінці, виштовхуючи її з кабінету й відмовився платити штраф співробітникам ДАІ, через те, що виявився неабияким АВТОБОВДУРОМ.

Матковський за вказівками з "темників" підтримує дії провладної партії, долучається до слів Президента (хто б сумнівався), вітає українців із Днем (не)ЗАЛЕЖНОСТІ (хоча б, здавалося, із чим тут вітати), визнає свої помилки й обіцяє на цей раз виправитися й бути прямо-таки ідеальним міським головою.

Ех, Андрію "Половинко", народ недарма каже: "Двічі в одну річку не ввійдеш". Але якщо в тебе команда політехнологів із Києва, про що нам відомо з інсайдерської інформації, чи зазомбують і куплять виборців грамотні спеціалісти?

Що ж, принаймні ми знаємо, хто це такий - Андрій "Половинка" Матковський як міський голова:

«Останній Бастіон» уже робив ґрунтовне розслідування факту прямої купівлі виборців у 2006 році тоді ще секретарем Матковським, який за відсутністю Кукоби став виконувачем обов’язків міського голови. Розслідування можна перечитати тут:

http://bastion.tv/news/poltavskij-uotergejt-pidkup-po-matkovski/

«У день виборів 26 листопада 2006 року поблизу Палацу дозвілля «Листопад» прихильники одного з тодішніх конкурентів Матковського Віктора Животенка затримали автомобіль, пасажирів якого й запідозрили в «організації масового порушення виборчого законодавства в інтересах Матковського». А простіше кажучи, підкупу виборців.

До речі, та давня сцена нагадувала уривок з якогось бойовика. «Фольксваген-Бора», який належав одному з радників Матковського, люди заблокували за рестораном «Каштанова алея». Але його водій «не здавався»! Він навіть спробував на швидкості об'їхати блокуючих через газон, тож рвонув так, що внаслідок сильного удару об кам'яний бордюр у… машини лопнула шина. Тому далі водієві довелося тікати на своїх двох… На щастя, для самого втікача його спринтерські якості виявилися куди вищими, ніж у переслідувачів.

На місце викликали правоохоронців. Щоправда, ті спершу вели себе доволі кволо і навіть посилалися на те, що не мають права обшукувати авто без присутності власника. Дійшло до того, що перший секретар обкому Соцпартії Степан Бульба, який на той час був довіреної особою В.Животенка, змушений був подзвонити навіть тодішньому міністру МВС Юрію Луценку. Останній, як згадував пізніше сам Бульба, знаходився на той час … в Австрії, але після розмови з міністром дії правоохоронців пожвавилися. Вони відкрили таки авто і провели обшук. Зрештою були виявлені речові докази, які підтверджували можливу причетність їх власника до фальсифікації результатів виборів на користь Матковського. Зокрема знайшли списки виборців з їх паспортними даними, телефонами й підписами, велику суму грошей та копії простих векселів на загальну суму 1700000 грн. Не знайшли лише самого власника авто, який так побіг, так побіг, що його навіть оголосили потім в розшук.

Того ж дня, 26 листопада 2006 року, кандидат на посаду міського голови В.Ф. Животенко звернувся з позовними заявами про встановлення фактів підкупу виборців групою студентів за дорученням Матковського і вимогою скасувати реєстрацію цього кандидата.

27 листопада було подано позов про встановлення фактів підкупу виборців працівником виборчого штабу Матковського та покладення на міську територіально-виборчу комісію обов'язку скасувати реєстрацію Матковського.

А вже наступного дня ухвалою Октябрського районного суду ці дві справи було об'єднано в одне провадження. У судовому засіданні 3 грудня 2006 року представники В. Животенка подали доповнення до позовних вимог, де вказували, що виявлені факти порушували принципи про вільні вибори і вплинули на результати виборів, просили визнати їх недійсними», - ось уривок із журналістського розслідування «Останнього Бастіону».

У тому ж році Матковський став міським очільником і за 4 роки (із 2006 по 2010) устиг розкрасти всю комунальну вартість, яка була на балансі міста, зокрема всю комунвласність та магазини на центральних вулицях і навіть ринок «Колхозний», провівши загарблене через своє приватне бюро технічної інвентаризації, тобто, собі до кишені.

Хижість Матковського в розкраданні державної та комунальної вартості не знала меж: добру частину парку «Перемога» «Половинка» загріб собі, розділивши між генералами із прокуратури та СБУ, щоби ті забезпечували йому недоторканість. Та сама доля спіткала й частину земель Дендропарку.

ГО «Останній Бастіон» роби запити на інстанції різних рівнів, зокрема й на прокуратуру, але жодної відповіді, чому злочинець Матковський досі не покараний та куди поділися землі парку «Перемоги» та Дендропарку, чиновники, куплені «Половинкою», не надали, адже бояться за власні шкури, бо самі причетні до розкрадання зелених зон і комунальних об’єктів міста.

Купувати ж виборців за крадені гроші «Половинка» не припиняв і надалі. Так, 20 вересня о 15 годині у приміщенні великої зали університету відбувалося святкування 5-річчя студентської ради ПНПУ імені В.Г. Короленка. Присутній на святі кандидат, діючи нібито від фонду, який навіть у своїй назві містить його ім’я - «Фонд Андрія Матковського «Полтавська родина», подарував студентській раді та університету два тенісних столи, які скоро облаштують на спортивному майданчику навчального закладу, членам студентської ради - квитки до популярного нічного клубу «Manhattan», а усім присутнім у залі – сертифікати до кінотеатру «Конкорд Кіно». На звороті сертифікату, який можна обміняти на квиток у кіно з 20 вересня по 30 жовтня 2012 року, надруковане звернення до студентства за підписом самого Андрія Матковського «8 000 робочих місць щороку створюватимуть наші проекти. Випускники полтавських вишів будуть забезпечені роботою».

Така передвиборча агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців. Але Матковському байдуже, чи не вперше купувати людей, а за гроші чи за квитки в кіно, чи за цукор, як-то робить «Совість» Мамай – байдуже.

До слова, усе, що не встиг із комунального балансу міста загарбати Матковський, забрав собі його спадкоємець на посаді – нинішній очільник, «Совість Нації» Олександр Мамай, який на ці гроші збудував свій центр поклоніння пенсіонерів «Совісті», а за сумісництвом, центр роздавання солодкої смерті, зупинку, автобуси, але це, як то кажуть, зовсім інша історія.

Як Матковський маніпулює думкою полтавців?

Матковський – це безуміновно, "найкращий кадровий прорив" із усіх претендентів у команду Петра Олексійовича. Андрій «Половинка» вже на повний голос кричить, що на ці вибори від іде від провладної партії. Гм… Вам нічого не нагадує ця ситуація? Згадайте, як Матковський уже робив подібний трюк: білборди Андрій Матковський ЗА блок Петра Порошенка. Але найголовніше – «ЗА» -було написано білим по білому, що його майже неможливо було розгледіти. Тоді «Солідарність» Порошенка відхрестилася від «Половинки», зокрема Юрій Луценко зазначив, що Матковський не в їхній команді та не має підтримки партії «Блоку Петра Порошенка»:

http://bastion.tv/news/blok-poroshenka-vidhrestivsya-vid-matkovskogo/

Корупційні махінації в ПрАТ «СК «Залізничні шляхи», що належить його сім’ї:

http://bastion.tv/news/kudi-vedut-zaliznichni-shlyahi-andriya-matkovskogo-zvernennya-go-ostannij-bastion-do-prezidenta-ukrayini-ta-posliv-inozemnih-derzhav/

А ось стаття, як "Половинка" підтримує сепаратизм:

http://bastion.tv/news/yak-andrij-matkovskij-ta-oleksandr-mamaj-vidstoyuyut-interesi-rosiyi/

Обдурювання людей:

http://bastion.tv/news/blok-poroshenka-vidhrestivsya-vid-matkovskogo/

Обкрадання комунальної вартості міста:

http://bastion.tv/news/den-viboriv-znajomtesya-andrij-polovinka-matkovskij/

Підкуп виборців:

http://bastion.tv/news/poltavskij-uotergejt-pidkup-po-matkovski/

Переслідує та намагається усувати людей, зокрема громадських діячів:

http://bastion.tv/problems/shakali-v-pogonah-znish...

Замість висновку "Останній Бастіон" запитує своїх читачів:

Простежується тенденція - Матковський-Мамай-знову Матковський??? Що натомість ми отримали за правління Матковського-Мамая? Місто майже повністю зруйноване, ВСІ історичні будівлі та пам'ятки в занепаді, комунальна власність вкрадена, корупція та беззаконня в місті й області процвітає. Це наслідок 10 років свідомо паразитичних міських голів Матковського-Мамая.

Ще однієї п'ятирічки роздербанення й хабарництва місто не витримає!!!

ХОЧЕШ НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ?

ДОСИТЬ КУПУВАТИ МІСЬКИХ ОЧІЛЬНИКІВ!

ДОСИТЬ ПРОДАВАТИСЯ ЗА ГРЕЧКУ!

ПОЛТАВЦІ, БУДЬМО СВІДОМІ! ЧИ 8 КГ. ЦУКРУ ВІД МАМАЯ АБО 400 ГРН. ВІД МАТКОВСЬКОГО НАПЕРЕДОДНІ ВИБОРІВ ДОРОЖЧІ ЗА НАСТУПНІ 5 РОКІВ ПРИНИЖЕНЬ?

ХОЧЕШ ЖИТИ В ГАРНОМУ МІСТІ, ДУМАЙ ГОЛОВОЮ, А НЕ ШЛУНКОМ.

НЕ ДАМО МАТКОВСЬКОМУ ЗМІНИТИ МАМАЯ І ВКРАЙ ДОГРАБУВАТИ НАС І НАШЕ МІСТО.

ДУМАЄМО, АНАЛІЗУЄМО, ДИВИМОСЯ НА РЕЧІ ТВЕРЕЗО З "ОСТАННІМ БАСТІОНОМ".

Коментарі