•  

Медики Оржиці закликають владу сприяти розв'язанню наявних проблем районної лікарні

3750
Медики Оржиці закликають владу сприяти розв'язанню наявних проблем районної лікарні

Оржицька центральна районна лікарня страждає від недофінансування, невідповідності ряду вимог чинного законодавства з охорони здоров'я та відсутності якісного обладнання.

Про це все доповіли співробітники медичного закладу депутатам Полтавської обласної ради, заступнику голови районної державної адміністрації під час виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Відповідний звіт опубліковано 5 листопада на сайті Оржицької райради.

Головне питання, яке обговорювалось на зустрічі медиків з обранцями та чиновниками — сьогоднішній стан і перспективи розвитку центрального районного медичного закладу. Наголошується, що на місцеві бюджети покладено чимало питань з підтримки медицини в Оржицькому районі, але в умовах недовиконання бюджетної програми охорона здоров'я досі не є пріоритетною сферою влади.

«Щоб стати конкурентоспроможними на ринку надання якісних медичних послуг Оржицькій ЦРЛ необхідно перезавантажитися під реальні потреби населення та відповідати ряду вимог щодо оснащення медичною апаратурою і кваліфікованими спеціалістами. Перспектива Оржицької ЦРЛ в рамках госпітального округу – заклад планового лікування», – підкреслила директор закладу Наталія Ковтун.

Під час зустрічі було зазначено, що наявні проблеми в Оржицькій ЦРЛ неможливо вирішити без надходжень коштів з місцевих та районного бюджетів. Саме тому медики звертаються до представників районної та обласної влади всіляко сприяти подальшому функціонуванню закладу.

(Фото: Оржицька районна рада)

Коментарі