•  

Механізм боротьби з чумою свиней погодили розробити на Полтавщині

551
Механізм боротьби з чумою свиней погодили розробити на Полтавщині

Полтавська область готується до боротьби з африканськоїю чумою свиней.


Про це на своїй сторінці в Facebook розповів голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко.За його словами, це не лише проблема Полтавської області, а і загальнодержавна. Адже цього року спалахи захворювання було зафіксовано у 14 областях. Полтавщина в зоні ризику, бо хворобу фіксують у сусідніх регіонах — Харківському, Сумському, Чернігівському, Черкаському, Кропивницькому.

У Полтавській області на сьогодні зона карантину зберігається лише у селі Литвяки Лубенського району. І якщо відповідні служби не зафіксують нових випадків захворювання, 3 жовтня 40-денний карантин буде знято. 

– Я дав доручення профільному заступнику Роману Товстому провести розширену нараду з усіма відповідними службами, РДА, користувачами мисливських угідь до 1 жовтня відпрацювати дієвий механізм профілактики та боротьби з хворобою, від якої немає вакцини. Алгоритм дії має бути покроковий, щоб було зрозуміло, що, кому і коли робити, – розповів Валерій Головко.

Нагадаємо, 2 вересня у відеостудії «Укртелекому» відбулася республіканська селекторна нарада під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з питань вжиття заходів щодо стабілізації епізоотичної ситуації з африканською чумою свиней.

Коментарі

  • Денис Скипидаров (14 вересня 2016, 00:16)

    а вы заметили сколько всяких болезней пришло из Африки?