•  

Мер Полтави запаркував свій BMW X5 на «зебрі»

5390
Мер Полтави запаркував свій BMW X5 на «зебрі»

Нахабну і невиправну поведінку градоначальника на дорогах міста обговорюють в соцмережах полтавці.

Полтавський міський голова Олександр Мамай знову викликав на свою адресу шквал обурення городян – через недотримання елементарного етикету на дорозі.

Полтавці зафіксували на фото та виклали у Мережу, як елітний паркетник мера BMW X5 безсоромно порушує правила дорожнього руху.

Автівка запаркована в центрі міста просто на пішохідному переході.

Знайшовши для свого автомобіля зручненьке місце, сам міський голова спокійно відправився у власних справах.

«Якщо міський голова плює на Закони в дрібницях, то як ми можемо чекати від нього чогось більшого?» - соромить мера полтавець Сергій Чередніченко, що поділився зображеннями.

Світлини і обурення швидко розлетілися соцмережами.

Журналісти показали фото начальнику УДАІ області. Але у головного автоінспектора, на подив, вони не викликали такого ж ентузіазму, як у пересічних містян:

«Потрібно оформити офіційне звернення із фотодоказом, щоб громадяни були свідками» - прокоментував побачене начальник УДАІ області Олександру Крайник.

Як відомо, зупинка транспорту на пішохідних переходах і на відстані 10 метрів від них заборонена ПДР – і зазвичай ДАІ жорстко карає за таке порушення.

Це вже не перший раз, коли полтавського мера-автомобіліста ловлять на зухвалому нехтуванні правами пішоходів та інших учасників дорожнього руху.

Влітку Олександр Мамай припаркувався під знаком «Зупинка заборонена».

А нещодавно проїхався центром міста, влаштувавши демонстрацію порушення доброї частки всіх можливих правил дорожнього руху, що зафіксувала камера «Громадського ТБ» - журналісти кілька хвилин слідували за елітним порушником, але жоден ДАІвець на нього так і не зреагував.

Максим Кондратенко

Коментарі