•  

Мери Миргорода і Лубен - відімкнення електрики ведуть до катастрофи

2530
Мери Миргорода і Лубен - відімкнення електрики ведуть до катастрофи

Міські голови двох міст Полтавської області – Миргорода і Лубен заявляють, що тривалі відімкнення електроенергії паралізували міста і наближають до соціального вибуху.

У Миргороді Полтавської області ситуація з електропостачанням близька до критичної. Про це заявив мер міста Сергій Соломаха.

За його словами, віялові відключення електроенергії відбуваються не за графіком і привели до хвилі соціальної напруженості в місті.

«Ситуація з електропостачанням у місті не стабілізується, а ще більше ускладнюється. Вчора знову велика частина міста більше восьми годин залишалася без світла. Відключення продовжуються і сьогодні. Така ситуація паралізує роботу об'єктів життєзабезпечення міста та обурює індивідуальних споживачів, залишаючи їх без електроенергії тривалий час», - підкреслив Соломаха, висловивши обурення тим, що відбувається і відсутністю графіка відключень.

За словами мера, конкретної відповіді на запитання про графіки від керівництва «Полтаваобленерго» отримано не було, повідомляє УНІАН.

«Ситуація в Миргороді близька до критичної. Але в місті потрібно зберегти інфраструктуру і забезпечити безперебійну роботу комунальних підприємств і не перекладати відповідальність енергопостачальної організації на органи місцевого самоврядування, а брати на себе відповідальність», - вважає мер Миргорода.

Міський голова Лубен Олександр Грицаєнко заявив, що в місті «ситуація наскільки складна, що осторонь не можна залишатися нікому, інакше наслідки можуть бути катастрофічні». Він звернувся до підприємців, керівників підприємств, установ та організацій міста з проханням зменшити обсяги споживання електроенергії як мінімум на 15 процентів.

Грицаєнкодав доручення запровадити щодобовий моніторинг обсягів споживання електроенергії; провести рейдові перевірки.

У той же час міський голова запевнив, що вуличне освітлення в Лубнах відключатися не буде.

Варвара Самохіна

Коментарі