•  

Мешканці Лохвицького району зібрали майже мільйон гривень допомоги українським військовим

00
Мешканці Лохвицького району зібрали майже мільйон гривень допомоги українським військовим

Мешканці Лохвиччини зібрали 115 тонн гуманітарної допомоги та близько одного мільйона гривень на військове спорядження для бійців у зоні антитерористичної операції.

Про це повідомила Лохвицька районна державна адміністрація Полтавської області.

Небайдужі мешканці Лохвицького краю активно беруть участь у зборі продуктів харчування та речей першої необхідності для українських військовослужбовців на Донбасі.

З 24 липня волонтери п’ять разів відвозили солдатам найнеобхідніше. За цей час було зібрано і направлено в АТО понад 115 тонн продуктів харчування та речей першої необхідності. Робота у цьому напрямку активно продовжується.

Одні з перших відгукнулися на заклик про допомогу працівники Червонозаводської філії ПрАТ «Райз-Максимко», які зібрали для бійців 20 тисяч гривень. Силами Бодаквянської громади на придбання тепловізора зібрано 50 тисяч 500 гривень. Понад 20 тисяч гривень на придбання бронежилетів зібрано жителями Вирішальненської сільської ради.

Волонтери Лохвиччини уже закупили та відправили на Донбас 124 бронежилети, 100 керованих касок, 2 тепловізори, 7 рулонів ізолону, 2 бензопили, 1000 термоковдр, 60 баулів тощо.

Зібрана допомога відправляється у напрямку Донецької та Луганської областей, зокрема у міста Красноармійськ, Артемівськ, село Щастя та інші населені пункти цих областей для бійців 93-ї Окремої механізованої бригади.

Коментарі