•  

Мешканці Огнівки та Садів-2 скаржаться на перевантаженість закладів для дошкільнят

550
Мешканці Огнівки та Садів-2 скаржаться на перевантаженість закладів для дошкільнят

На сайті Полтавської міської ради з’явилася петиція стосовно будівництва дитячого садочку в мікрорайонах Огнівка або Сади-2.

Петиція була зареєстрована 21 жовтня.

«В мікрорайоні Сади-2 існує перевантаженість дитячих садочків. Причина цього – відсутність дитячого садочку у мікрорайоні Огнівка та недостатня кількість закладів в мікрорайоні Сади-2. Кількість дітей у групах ДНЗ становить 30-40 осіб. При цьому згідно зі ст. 14 п. 2 ЗУ «Про дошкільну освіту» наповнюваність груп у закладах дошкільної освіти має становити: для дітей віком від одного до трьох років – до 15 осіб та від трьох до шести (семи) років – до 20 осіб», – зазначає автор петиції Марина Тімура.

Найкритичніша ситуація наразі в ДНЗ № 37, який розрахований на 222 дитини, але обслуговує понад 450 дітей та змушений відмовляти частині родин з зазначених мікрорайонів, йдеться у петиції. Наслідками цього є надмірне фізичне та психічне навантаження на вихователів, що призводить до їх виснаження, а також нестача меблів, навчальних матеріалів та інвентарю.

«Виходячи з цього, вважаю необхідним побудувати новий дитячий садочок в мікрорайоні Огнівка або Сади-2 та закликаю депутатів Полтавської міської ради врахувати необхідність вирішити цю ситуацію при плануванні бюджету на 2020 рік», – зазначає автор петиції.

Схоже

​Школяр з Пирятина — один з переможців Всеукраїнської науково-практичної виставки

​Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів відбудеться у Миргороді

Полтавська міська влада розгляне проєкт безкоштовного харчування дітей у школах

​Великобагачанський відділ освіти придбає спецавтомобіль для перевезення дітей з інвалідністю

Кременчуцька молодь стажуватиметься в органах місцевого самоврядування

Коментарі