•  

Мешканці Савинцівської сільської ради будуть забезпечені якісною питною водою

3190

Як повідомляв Останній Бастіон 21.09.2016 року, Артезіанська свердловина в Сенчі дала чисту воду.

Завдяки збудованій артезіанській свердловині в Сенчі Лохвицького району, вчора вдалося отримати чисту питну воду. Повідомляється, що свердловина піднімає 8 куб. води на годину. Вода відповідає всім нормам і придатна до вживання та використання в господарстві.

Нагадаємо, план заходів щодо будівництва артезіанської свердловини підписали представники компанії «Укргазвидобування» з сільською радою та територіальною громадою с. Сенчі Полтавської області. Сторони уклали угоду після громадського обговорення в Сенчанській сільраді 17 серпня. Буріння свердловини вдалося закінчити раніше прогнозованого терміну (жовтень цього року – ред.) внаслідок плідної взаємодії сенчанської громади, представників «Останнього Бастіону» та керівництва «Укргазвидобування».

Виділення коштів на будівництво свердловини та реалізація проекту стала можливою завдяки спільній діяльності «Укргазвидобування», «Полтавагазвидобування», Міністерства екології та «Останнього Бастіону».

Тетяна Михайлівна Ситник, директор ТОВ «Савинці», яке обробляє сільгоспугіддя на території Миргородського району Полтавської області повідомила, що підприємство, разом із сільською радою, розпочало реалізацію плану, згідно підписаного у 2016 році меморандуму, по забезпеченню якісною питною водою мешканців села Зелений Кут, що на території Савинцівської сільської ради.

Нагадаємо, що на протязі 2016 - 2018 років керівник господарства ТОВ «Савинці» неодноразово зверталася до керівництва району та області з вимогою забезпечення мешканців навколишніх сіл якісною питною водою.

«У той час коли політики тільки обіцяють, ми повсякчас працюємо, і дбаємо про добробут людей. Тому і вирішили не чекати, доки до нас дійте черга. Вода людині потрібна кожного дня», так прокоментувала очільниця господарства своє відрядження до Полтави, де провела успішні переговори з підрядними організаціями, які з наступного тижня розпочнуть будівництво свердловини для забезпечення жителів села Зелений Кут якісною питною водою.

Дарина Білокінь

Коментарі