•  

Мешканці сумнозвісної Макухівки отримали нові обіцянки, цього разу від Петра Ворони

3470
Мешканці сумнозвісної Макухівки отримали нові обіцянки, цього разу від Петра Ворони

Як відомо, минулої суботи, 12 липня, в селі Макухівка пройшли чергові збори, що до вирішення проблеми сміттєзвалища та прилеглого до нього відрізку дороги від траси Київ – Харків. На зустріч були запрошені представники ОДА, міста та Ковалівської сільради.

Оскільки через негоду збори села фактично були зірвані, то всі питання вирішували хутко, стоячи на сходах під селищним клубом. Можна з упевненістю констатувати, що цього разу проблеми макухівчан були почуті, адже на збори приївал голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, а ось представники міста цей захід проігнорували.

Коротко про результати зборів:

- понеділок 14 липня. Нарада стосовно вирішення проблемного відрізку дороги від сміттєзвалища до автодороги Київ-Харків. Оскільки дорога на має жодного балансоутримувачи, Петро Ворона запропонував передати її на баланс Ковалівської сільської ради і знайти кошти або інвесторів для подальшого ремонту.

- четвер 17 липня. Зібрати нараду, що до вирішення проблеми Макухівського сміттєзвалища.

- субота 19 липня. Провести чергові збори села в Макухівці і обговорити подальші кроки.

Пусті обіцянки, що б заспокоїти людей, адже тамошня громада вже була готова розпочати блокувати роботу сміттєзвалища, чи початок реальних кроків для вирішення екологічного лиха – покаже час.

А часу потрібно багато. Для прикладу: щоб поставити на баланс нічийну дорогу потрібен як мінімум рік, що казати про будівництво заводу, чи закриття звалища.

З питанням «чи задоволені зустріччю макухівчани?» журналіст «Останнього Бастіону» звернувся до представника села Юрія Андрійовича.

«Задоволений я буду лише тоді, коли все з нашою проблемою буде вирішено. Поки що це лише старт. Я очікував, що приїде хоч хтось з представників міста, але як завжди – місто нас ігнорує. Я думаю, що в кінці наступного тижня картина повинна бути більш зрозумілою», - зазначив Юрій Андрійович.

ГО «Останній Бастіон» продовжить ретельно стежити за перебігом подій з міським сміттєзвалищем і долею мешканці Макухівки, чекайте на нові матеріали на нашому сайті: bastion.tv

Олександр Сергєєв

"Останній Бастіон"

Коментарі