•  

Методи «Укргазвидобування» не переконали полтавських депутатів – голова облради Біленький

1210
Методи «Укргазвидобування» не переконали полтавських депутатів – голова облради  Біленький

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький прокоментував круглий стіл із представниками «Укргазвидобування». Він зазначив, що на круглому столі з енергетичних питань у Полтаві не було конструктивного діалогу. 

Дописом у своєму Фейбуці посадовець відреагував на пропозицію «Укргазвидобування» збільшити кількість видобутого на Полтавщині газу шляхом виконання гідророзривів пластів. Нагадаємо, саме це питання обговорювали представники газової компанії та депутати Полтавської обласної ради 29 серпня на круглому столі «Нарощення видобутку вуглеводнів, методи інтенсифікації, у рамках реалізації урядової політики щодо енергонезалежності України».

Голова облради зазначив, що «Укргазвидобування» вдалося до тиску через авторитетних спікерів, використало політичний патронаж і погрожувало полтавцям «газовим колапсом». На думку голови, цими методами навряд можна переконати депутатський корпус надати дозволи на розробку та використання надр компанії.

– До круглого столу з «Укргазвидобуванням»... Думку депутатів обласної ради не чують. Вмовляння, тиск авторитетних спікерів, які постійно міняються, політичний патронаж, погрози «газового колапсу» для полтавців – і жодного бажання діалогу. Це не ті методи, якими можна переконати, – Біленький.

Посадовець заявив, що про співпрацю між депутатами й видобувними компаніями мова може йти, якщо реалізовуються конкретні принципи.

– Мені абсолютно байдуже, за якими «правилами» дозволи на розробку та використання надр Полтавщини отримувались за минулих каденцій обласної ради. Сьогодні будуть грати роль три принципи: прозорість, екологічна безпечність і гідне відшкодування для громад, – написав він.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ПОДРОБИЦІ ТА КОМЕНТАРІ З КУРГЛОГО СТОЛУ:

Головне з круглого столу «Укргазвидобування» в Полтаві

Коментарі