•  

​«МИ - Разом!» в рамках «Студентської весни - 2015»

110
​«МИ - Разом!» в рамках «Студентської весни - 2015»З метою національно-патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення в Полтавській області року Василя Симоненка, у Полтавському обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка провів благодійний концерт «МИ - Разом!», присвячений вшануванню подвигу учасників бойових дій в зоні АТО.

Концерт відбувся в рамках Обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна - 2015». У ньому взяли участь виключно мистецькі колективи та кращі виконавці ПНПУ. Організувати захід допомогли управління культури Полтавської ОДА, управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та ОДТРК «Лтава».

На концерт запросили більше двадцяти бійців АТО, яким присвятили окремі мистецькі номери та подарували квіти. Також серед глядачів було чимало переселенців зі сходу країни. Волонтерським сектором студентської ради університету було організовано збір коштів на підтримку поранених бійців, які перебувають на лікуванні у Полтавському обласному госпіталі.

Концертна програма містила твори української та світової класики, кращі зразки українського народного мистецтва, а також сучасні молодіжні музично-хореографічні композиції патріотичної тематики. Також було презентовано студентський відеофлешмоб «Симоненко серед нас». По завершенню дійства усі учасники концерту разом із глядачами виконали Гімн України, присвятивши його виконання 200-річчу від дня народження автора музики Михайла Вербицького та 150-річчу з часу першого виконання Гімну.

Коментарі