•  

Микола Білокінь - "людина з дивацтвами"

5590
Микола Білокінь - "людина з дивацтвами"

Микола Білокінь буде агітувати голосувати "Народний фронт" за Матковського?

Цитата керівника апарату облдержадміністрації М. Білоконя:

Що стосується партії "БПП-Солідарність", то я не знаю їхнього рішення (!), але я знаю, (уже знає!) що Андрій Матковський (!) буде претнедентом від цієї політичної сили (на місцевих виборах у Полтаві - ОБ)

Після цього Білокінь почав різко відхрещуватися від підтримки Матковського на майбутніх виборах. 

Але давайте міркувати логічно: Микола Білокінь є очільником Полтавської обласної організації політичної партії "Народний Фронт".

--- http://www.just.gov.ua/news/5631/ --- 

"Солідарність" разом із "Народним фронтом" домовилися про спільну участь на місцевих виборах, - повідомляє "Слово і Діло". Матковський - кандидат у міські голови від "ББП" - "Солідарність", а "Народний фронт" буде діяти в інтересах "Солідарності".

То кого підтримуватиме обласна організація "Народного фронту", очільником якої є Білокінь - питання можна вважати вирішеним. 

Але перед тим, як заручати когось своєю підтримкою, слід бути чистим перед законом і сплатити всі штрафи, зокрема ДАІ:

І такі дивацтва від Білоконя не поодинокі. Але що вимагати від людини, яка у Фейсбуці пройшла тест і поділилася отриманим резльтатом:

Ось результат тесту Білоконя, яким він поділилися:

Некоторые люди считают Вас «человеком со странностями», но делают скидки на то, что Вы – творческая натура. У Вас хватает и сторонников и противников. Если Вы хотите, чтобы как можно меньше людей относилось к вам с антипатией, не пренебрегайте компромиссами.

----- http://professionali.ru/polls/348/3336211.html?utm... ---- 

У будь-якому разі, невдовзі побачимо, чи об'єднається Білокінь і "Народний фронт" із "Солідарністю" та чи допоможе така трохи творча й дивакувата підтримка Андрію Матковському на майбутніх виборах. 

Коментарі