•  

​Міліціонер, який захищав наркопритон від «Правого сектору», звільнений – МВС

11660
​Міліціонер, який захищав наркопритон від «Правого сектору», звільнений – МВС

ГУ МВС України в Полтавській області підтвердило що інцидент з викриттям наркоточки активістами «Правого сектору» мав місце.

«Ми дуже вдячні «Правому сектору» за це, і за те, що викликали нас» - сказав в коментарі «Останньому Бастіону» начальник відділу зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв.

Викрита активістами «Правого сектору» наркоточка розташовувалась на території Полтавського району, на місці події працювала слідчо-оперативна група МВС – уточнив Юрій Сулаєв.

Він підтвердив, що під час рейду на місці перебував працівник одного з райвідділів УМВС області.

Зараз відділ внутрішньої безпеки ГУ МВС Полтавщини виконує доручення перевірки підстав перебування там цього працівника міліції.

«На скільки мені відомо за дорученням керівництва УМВС цей міліціонер вже звільнений з органів внутрішніх справ. Але що цей інспектор там робив – остаточно з’ясує внутрішня безпека» - сказав Сулаєв.

За його словами з місця злочину були вилучені докази та було відкрите кримінальне провадження за статтею 307 Кримінального кодексу України – незаконне поводження з наркотиками.

Проте Юрій Сулаєв не підтвердив, що по справі нині є затримані:

«Є опитані по події. Слідчий повинен провести розслідування і всі заходи будуть вжиті відповідно до законодавства» - зазначив він.

Разом з цим Юрій Сулаєв не зміг уточнити обсяг вилучених наркотичних речовин.

Максим Кондратенко

Коментарі