•  

Міліціонери, податківці, тюремники, митники, військові і рятувальники зійшлися в битві за м’яч

440
Міліціонери, податківці, тюремники, митники, військові і рятувальники зійшлися в битві за м’яч

Добіг завершення турнір з футзалу серед працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Полтавщини. Спортивне протиборство восьми команд тривало чотири місяці. Упродовж тривалого періоду змагань 17 гравців двох команд-учасниць брали участь не тільки у футбольних «баталіях» турніру, а й у реальних боях в гарячих точках на сході України.

У 56-ти матчах за кубок змагалися команди обласної міліції, Служби безпеки України, пенітенціарної служби, полтавської митниці, фіскальної служби, військової частини 3052, служби з надзвичайних ситуацій.

За результатами турніру золотим призером стала команда УМВС Полтавщини, срібні медалі отримали рятувальники, бронзу – гравці фіскальної служби. Кращим бомбардиром турніру визнано гравця збірної команди СБУ Олександра Тіщенка, а кращим голкіпером – гравця збірної команди управління Державної пенітенціарної служби Ірину Сидоренко.

Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Полтавській області.

У розпалі змагань до зони антитерористичної операції були відряджені 10 гравців військової частини 3052 і семеро футболістів з команди обласної міліції, які і донині боронять територіальну цілісність країни на буремному Сході.

Коментарі