•  

Міліціонери з Полтавщини знайшли жінку з сином, які 2 місяці не виходили на зв'язок, у Дніпропетровській області

330
Міліціонери з Полтавщини знайшли жінку з сином, які 2 місяці не виходили на зв'язок, у Дніпропетровській області

Про втрату зв’язку із 28-річною донькою та її 7-річним сином першою на сполох забила мати зниклої. Жінка не могла додзвонитись, дуже хвилювалася за життя та здоров’я своїх рідних і тому звернулася за допомогою до місцевих правоохоронців, передає УМВС України в Полтавській області.

Та все ж завдяки роботі миргородських оперативників, безвісти зниклих вдалося відшукати на залізничній станції в місті П’ятихатки Дніпропетровської області.

За словами начальника Миргородського міськвідділу міліції Володимира Реки, під час розшуку міліція неодноразово зверталася до громадян через засоби масової інформації за допомогою надавати будь-яку інформацію про безвісти зниклих, а до кожного відділку міліції негайно було розіслано орієнтування.

«Будь-яка інформація, отримана від громадян та родичів зниклої ретельно перевірялася правоохоронцями, до зазначених місць направлялася група оперативників, проте жінка швидко зникала і тим самим уникала зустрічі з нами, - говорить Володимир Река, - на щастя, 16-го січня 2015 року нашими співробітниками за отриманою інформацією на залізничній станції П’ятихатки Дніпропетровської області жінка з дитиною була знайдена. Про це було повідомлено близьким родичам розшукуваних, які одразу виїхали туди для зустрічі».

Вже в Миргородському міськвідділі слідчому жінка розповіла чому саме не виходила на зв’язок з ріднею і переховувалась від правоохоронців.

Як з’ясувалось, напередодні зникнення вона посварилась зі своїм співмешканцем і, не маючи намірів продовжувати спільне життя, ображена вирішила таким чином помститись і виїхати до іншого міста. Знаючи, що її розшукує міліція, жінка разом з дитиною переїздила з одного місця на інше, від міста до міста, а для того, щоб мати кошти на проживання та харчування - підробляла на ринках реалізатором.

Вже в міськвідділі жінка жалкувала про вчинене, зрозуміла всі переживання своїх рідних та запевнила, що більше не вдаватиметься до переховувань, а син знову буде ходити в школу.

Варвара Самохіна

Коментарі