•  

Міліція оприлюднила важливі дані з розслідування вбивства мера Кременчука

1250
Міліція оприлюднила важливі дані з розслідування вбивства мера Кременчука

У середу, 30 липня, у Кременчуцькому міському відділі міліції, заступник начальника УМВС України в Полтавській області Андрій Балонь та голова міліції Кременчука Денис Захарченко на брифінгу оприлюднили перші дані розслідування вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва.

Перше, що зробили міліціонери, озвучили три версії мотивів скоєння цього злочину: перша пов’язана з професійною діяльністю мера, друга – з його підприємницькою діяльністю, а третя – це особиста неприязнь до Бабаєва.

Завдяки жителям Кременчука, які надали слідчим матеріали своїх камер відеоспостереження та відеореєстраторів, правоохоронцям вдалося встановити, що в білій «вісімці», з якої стріляли, знаходилося мінімум 2 людини – водій та вбивця. Приблизний маршрут машини підозрюваних також відомий правоохоронцям. Останній раз автомобіль зафіксувала відеокемера на вул. Московській. Крім того, припускають міліціонери, що машина могла виїхати з Кременчука в напрямку Глобино, Омельника або Полтави. Також правоохоронці припускають, що «вісімку» могли заховати в гаражах по вул. Московській.

Інформацію про власників машини правоохоронці не розголошують. Вони просять місцевих жителів допомогти їм знайти автомобіль. Він може бути утоплений, захований в лісі, замаскований. Шукає міліція не тільки «вісімки», але й «дев’ятки», бо свідки трагедії точно не можуть визначити марку білої машини вбивць. Злочинець точно знаходився у ВАЗ-2108, однак такий же білий ВАЗ-2109 також має відношення до трагедії. Можливо це був автомобіль-прикриття.

За словами правоохоронців, експертиза судових медиків установила, що вбивця тричі вистрілив у спину Олега Бабаєва зліва направо із гладкоствольної зброї. Один вистріл був здійснений кулею, а два – картеччю. Усі три вистріли кулями 20-го калібру здійснені послідовно із однієї й тієї ж зброї, назву якої міліція не розголошує. У тілі Олега Бабаєва судмедексперти знайшли 12 дробинок картечі.

Міліціонери пояснили, що роздивитися обличчя злочинців неможливо, тому фотороботів підозрюваних немає.

Правоохоронці наголошують, що це вбивство за своїм характером дуже нагадує вбивство судді Лободенка, якого також убили вистрілом з гладкоствольної зброї вистрілом з картечі в спину. Результатів розслідування вбивства кременчуцького судді досі немає.

Правоохоронці Полтавщини обіцяють виплатити 100 тисяч гривень за корисну для слідства інформацію.

Коментарі