•  

Міліція почала вилов рибалок-браконьєрів

330
Міліція почала вилов рибалок-браконьєрів

З 1 квітня на водоймах Полтавської області встановлено заборону на лов риби. Такі обмеження вводяться щорічно для того, щоб забезпечити спокійний нерест для риби.

Заборона на річках почала діяти з 1 квітня по 20 травня, водосховищах і ставках - до 10 червня, озерах, плавнях і притоках - до 30 червня.

На період нерестового ходу і нересту риби забороняється використання плавзасобів, оснащених двигунами (за винятком контролюючих організацій) на рибогосподарських водоймах.

Також забороняється проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, добування будівельних матеріалів у місцях нересту риби, а також проведення змагань зі спортивної риболовлі та підводного полювання.

При цьому дозволяється любительський лов риби на період заборони з берега, за межами місць нересту і в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок, однією поплавковою або донними вудками з одним гачком і спінінгом з блешнею. Дозволений вилов риби лише до 3 кілограм.

При цьому про факти незаконного рибного промислу на водоймах, човнових станціях Кременчука та Кременчуцького району навіть приймають повідомлення від свідомих громадян - вислухати і розібратися обіцяють у лінійному пункті в річковому порту Кременчук Кременчуцького міського відділу.

Коментарі