•  

Міліція слідкуватиме щоб полтавці не дивилися російське ТБ

740
Міліція слідкуватиме щоб полтавці не дивилися російське ТБ

Правоохоронці Полтави починають відстежувати операторів, провайдерів та окремі місця, які все ще показують заборонені російські телеканали.

Раніше Окружний адмінсуд Києва та Нацрада України з питань телерадіомовлення тимчасово заборонили розповсюдження на території України 14 російських каналів. Зокрема «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия 24», «НТВ-Мир», «ТVCI (ТВ Центр)», «Россия 1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург 5», «Звезда», «РЕН-ТВ», «Life News», «Russia Today» та «РБК-ТВ». Ці телеканали ведуть пропаганду війни і насильства в Україні.

Згідно наказу міністра МВС працівники міліції в регіонах, зокрема дільничні інспектори, повинні будуть сприяти виявленню кабельних операторів, які не виконують рішення.

Як пояснили в прес-службі УМВС у Полтавської області, правоохоронці мають слідкувати, аби такі канали не показували у громадських місцях (готелях, лікарнях, розважальних закладах, тощо). Щодо телебачення у приватних помешканнях, наразі нічого сказати не можуть. Посилаючись на те, що механізм досі узгоджується, та і заборона тимчасова.

Коментарі